„V Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich”

Zapraszamy na turnieje tenisa stołowego

W ramach ogólnopolskiej akcji „V Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich”, kostrzyński MOSiR wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym „WARTA” serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w organizowanych turniejach tenisa stołowego.

W dniu 26 maja (niedziela) od godziny 10.00 w hali sportowej MOSiR przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się otwarty turniej tenisa stołowego. Miłośnicy ping ponga zmagać będą się w pięciu kategoriach, a trójka najlepszych zawodniczek i zawodników nagrodzona zostanie okolicznościowymi pucharami.

Natomiast w dniu 1 czerwca (sobota) od godziny 10.00 w tej samej hali sportowej zorganizowany zostanie z okazji „Dnia Dziecka” turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Zawody rozgrywane będą w kategorii dziewcząt i chłopców w następujących kategoriach wiekowych: rocznik 2003 i młodsi, 2000 – 2002 oraz 1999 – 1997. Trójka najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach nagrodzona zostanie pucharami.

Kostrzyński MOSiR oraz UKS „Warta” serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do skorzystania z powyższych ofert sportowo – rekreacyjnych, propagujących tenis stołowy. Niezmiennie głównym celem powyższych imprez jest m.in.. aktywizacja ruchowa jak największej liczby miłośników sportu i rekreacji.

Zapraszamy w dniu 26.05. oraz w dniu 01.06. do udziału turniejach tenisa stołowego.

Henryk Bąk
Prezes UKS „Warta”

Zygmunt Mendelski
dyrektor MOSiR

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign