VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Na życzenie naszych czytelników przedstawiamy podsumowanie VIII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kostrzyn nad Odrą, 12.10.2013. Poniżej zamieszczamy medalistów z podziałem na poszczególne kategorie oraz link do pełnego komunikatu.

Kategorie:
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin


Informacja o przeklasyfikowaniu:
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
64 Walkowski Bartosz, Kaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T

Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
51 Ulitkin Tim, Cybulska ZuzannaRAPSODIA - Gorzów Wlkp.
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

Miksa Kuba, Tębłowska MajaFLESZ - Nowogard
Majkut Jakub, Grzeszkowiak PaulinaRAPSODIA - Gorzów Wlkp.
Myślicki Daniel, Tąkiel LauraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Krawczyk Kacper, Friedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard Szc
Ochrymiuk Łukasz, Telega Julia PASJA - Koszalin
Szelczyński Jakub, Wojtóściszyn HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

Lewandowski Jakub, Glinkowska Kamila PRESTIGE - Goleniów
Dybaś Paweł, Skrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard Szc
Łowicki Jakub, Rębacz Oliwia AMBER - Kołobrzeg

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Kostkiewcz Mateusz, Wróblewska Matylda FLESZ - Nowogard
Surosz Szymon, Małachowska Katarzyna KTS JANTAR - Świnoujście
Janus Witold, Kowalska Dominika ALFA-ASTRA - Stargard Szcz.

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

Petersen Dawid, Poppel DominikaKTS JANTAR - Świnoujście
Węgrzyński Jakub, Udawa ManuelaPRESTIGE - Goleniów
Babirecki Jakub, Warwas WanesaKTS JANTAR - Świnoujście

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

Starczewski Krystian, Kowalska SandraRAPSODIA - Gorzów Wlkp.
Korman Adrian, Strochalska KlaudiaSTYL - Żary
Witkowski Jan, Chrobak OliwiaCALIPSO - Gubin

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

Starczewski Krystian, Kowalska Sandra RAPSODIA - Gorzów Wlkp
Czaczkowski Kacper, Lemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Igor, Słupińska KamilaKTS JANTAR - Świnoujście

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

Bęczkowski Paweł, Kołuda OlgaPRESTIGE - Goleniów
Winkler Miłosz, Roszkowska MariaDZIUPLA - Poznań
Przybył Tobiasz, Przybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

Ulitkin Tim, Cybulska ZuzannaRAPSODIA - Gorzów Wlkp
Tchórzewski Sandro, Zwanzig PatrycjaLATINA - Wolsztyn
Uller Mateusz, Araszczuk Katarzyna RAPSODIA - Gorzów Wlkp

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

Ulitkin Tim, Cybulska Zuzanna RAPSODIA - Gorzów Wlkp.
Zawistowski Kamil, Bunikowska JuliaMARGO - Leszno
Biały Tomasz, Szafran Weronika PROJEKT NM -

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

Maślanka Mateusz, Gurazda Paula GRACJA - Zielona Góra
Niemirski Marek, Kij PaulinaFLESZ - Nowogard
Tchórzewski Sandro, Zwanzig Patrycja LATINA - Wolsztyn

Link do pełnego komunikatu: http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2013_00259.html#6
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign