Turniej darta

Robert Czarnak z pucharem burmistrza

W dniu 7 grudnia br. od godziny 18.00 w gościnnym barze „Sabat” przy ulicy Solidarności 12 B prowadzonym przez Panią Elżbietę Kołodzińską z udziałem 16 zawodników z Chojny, Dębna, Mieszkowic i Kostrzyna nad Odrą rozegrany został turniej darta o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta. Uczestników oraz zgromadzonych sympatyków w imieniu burmistrza powitał dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski życząc szesnastu zawodnikom walczącym o główne trofeum, udanych i celnych rzutów oraz osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaś śledzącym zmagania wielu wrażeń.

Trwające blisko cztery godziny zawody stały na dobrym poziomie i w pełni zadowoliły grających, jak i kibiców. Wiele spotkań było bardzo zaciętych i wyrównanych. W pasjonujących spotkaniach półfinałowych i finałowych „najspokojniejszą” rękę miał dębnianin Robert Czarnak, który zasłużenie okazał się najlepszy, wygrywając w spotkaniu finałowym z kostrzynianinem Robertem Grażewskim. Trzecie miejsce wywalczył reprezentant Dębna Piotr Wołyński.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1 m. Robert  Czarnak
2 m. Robert  Grażewski
3 m. Piotr Wołyński
4 m. Tomasz Szymaniec
5-6 m. Tomasz Fronczak
  Mariusz Szulkowski
7-8 m. Ireneusz Homa
  Sylwester Homa
9 - 12 m. Adrian Sobieralski
  Edward Ryszkaniec
  Grzegorz Ujdak
  Rafał Łucyszyn
13 - 16 m. Wojciech Hildebrand
  Zenon Bąk
  Cezary Wawrzyniak
  Bartek Orpel

Trójka najlepszych nagrodzona została pucharami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Od stycznia 2013 roku w PUB „Sabat” przez okres pięciu kolejnych miesięcy rozgrywanych zostanie sześć rzutów Grand Prix Darta Kobiet i Mężczyzn o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Suma punktów zdobytych przez zawodniczki i zawodników (będzie prowadzona odrębna klasyfikacja), z wszystkich rzutów zadecyduje o końcowej kolejności w Grand Prix w obu tych kategoriach. Tytułu mistrzowskiego z 2012 roku bronić będzie Robert Grażewski.

Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem tego udanego turnieju.

Serdecznie zapraszamy miłośników darta do skorzystania z tej ciekawej oferty.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign