VI Rzut Grand Prix Darta o “Puchar Dyrektora MOSiR”

Robert Grażewski zwycięzcą Grand Prix

W dniu 25 maja br. od godziny 18.00 do 23.30 w PUB „Sabat” przy ulicy Solidarności, prowadzonym przez panią Elżbietę Kołodzińską, z udziałem 21 zawodników z Dębna, Chojny, Morynia, Mieszkowic i Kostrzyna nad Odrą rozegrany został ostatni VI rzut Grand Prix turnieju darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego.

Trwające ponad pięć godzin zawody stały na dobrym poziomie i w pełni zadowoliły zarówno grających, jak i śledzących zmagania sympatyków. W VI rzucie najlepszym okazał się Edward Ryszkaniec z Kostrzyna nad Odrą wygrywając w finale po zaciętym pojedynku z czołowym zawodnikiem Grand Prix Dawidem Grażewskim z Kostrzyna nad Odrą.

dart dart dart dart

W klasyfikacji generalnej Grand Prix pewnie zwyciężył Robert Grażewski z Kostrzyna nad Odrą, wyprzedzając o 13 punktów Piotra Wołyńskiego z Dębna.

Pierwsza dziesiątka w klasyfikacji generalnej Grand Prix Darta:

1. Robert Grażewski Kostrzyn nad Odrą 58 pkt.
2. Piotr Wołyński Dębno 45 pkt.
3. Robert Czarnak Dębno 45 pkt.
4. Edward Ryszkaniec Kostrzyn nad Odrą 42 pkt.
5. Dawid Grażewski Kostrzyn nad Odrą 40 pkt.
6. Ireneusz Olobry Dębno 30 pkt.
7. Tomasz Fronczak Kostrzyn nad Odrą 26 pkt.
8. Wojciech Hilbebrand Kostrzyn nad Odrą 20 pkt.
9. Grzegorz Ujdak Dębno 20 pkt.
10. Zenon Bąk Kostrzyn nad Odrą 19 pkt.

Ogółem sklasyfikowano 41 zawodników i trzeba przyznać, że jest to wynik naprawdę imponujący.

Trójka najlepszych zawodników z szóstego rzutu GP oraz szóstka najlepszych w klasyfikacji GP nagrodzona została przez dyrektora MOSiR statuetkami i pucharami.

Należy podkreślić wspaniałą atmosferę podczas trwania zawodów, które zainaugurowane zostały już w styczniu br.

Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem wszystkich sześciu rzutów.