III Rzut Grand Prix Darta

Dębnianie gonią lidera

W dniu 16 marca br. od godziny 18.00 w PUB „Sabat” przy ulicy Solidarności, prowadzonym przez panią Elżbietę Kołodzińską, z udziałem 1 zawodniczki i 24 zawodników z Dębna, Chojny, Mieszkowic i Kostrzyna nad Odrą rozegrany został III rzut Grand Prix turnieju darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Po oficjalnym otwarciu turnieju przez dyrektora MOSiR przystąpiono do pierwszej kolejki rzutów, w której to już zanotowano niespodzianki. Trwające ponad pięć godzin zawody stały na dobrym poziomie. W pierwszej czwórce najlepszych zawodników, aż trzech reprezentowało Dębno. W spotkaniu finałowym Piotr Wołyński (Dębno) wygrał 2:0 z Robertem Czarnakiem (Dębno). W pojedynku o III miejsce Edward Ryszkaniec (Kostrzyn nad Odrą) pokonał także 2:0 Ireneusza Olobrego (Dębno).

10. Zenon Bąk 10 pkt.

Trójka najlepszych zawodników nagrodzona została statuetkami ufundowanymi przez kostrzyński MOSiR.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania dla pana Stanisława Brożyńskiego z „Gaz Baru” za wypożyczenie maszyny, co pozwoliło na sprawniejsze i szybsze przeprowadzenie turnieju.

Czwarty rzut Grand Prix odbędzie się w dniu 13 kwietnia o godzinie 18.00 w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą w dniu turnieju. Zapraszamy do udziału.