II Rzut Grand Prix Darta

Robert Grażewski powiększa przewagę

W dniu 24 lutego br. od godziny 18.00 w PUB „Sabat” przy ulicy Solidarności, prowadzonym przez panią Elżbietę Kołodzińską, z udziałem 2 zawodniczek i 27 zawodników rozegrany został II rzut Grand Prix turnieju darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Trwające ponad siedem godzin (grano do godz. 1.30), zawody stały na dobrym poziomie. Wiele pojedynków było bardzo zaciętych i emocjonujących. W spotkaniu finałowym Robert Grażewski (Kostrzyn nad Odrą) wygrał z Piotrem Wołyńskim (Dębno). W pojedynku o III miejsce Dawid Grażewski (Kostrzyn nad Odrą) pokonał Grzegorza Ujdaka (Dębno), a grze o V miejsce Paweł Papierz (Kostrzyn nad Odrą), wygrał z Robertem Czarnakiem (Dębno).

Paweł Papierz 6 pkt.

Trójka najlepszych zawodników nagrodzona została statuetkami ufundowanymi przez kostrzyński MOSiR.

Trzeci rzut Grand |Prix odbędzie się w dniu 16 marca o godzinie 18.00. w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą w dniu turnieju.

Cykl turnieju obejmuje sześć comiesięcznych rzutów Grand Prix. Sześciu najlepszych zawodników dysponujących największą łączną sumą punktów z wszystkich rzutów nagrodzonych zostanie nagrodami w postaci pucharów.