V Rzut Grand Prix Darta o “Puchar Dyrektora MOSiR”

Zmiana lidera

W dniu 10 maja br. od godziny 18.00 w gościnnym barze „Sabat” przy ulicy Solidarności 12 B prowadzonym przez Elżbietę Kołodzińską z udziałem 21 zawodniczek i zawodników rozegrany został V Rzut Grand Prix Darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego.

Trwające ponad 4 godzin zawody bardzo zacięte i stały na bardzo dobrym poziomie. W pasjonujących spotkaniach półfinałowych i finałowych „najspokojniejsze” ręce mieli Dawid i Robert Grażewscy. Tym razem reprezentant Kostrzyna nad Odrą Robert Grażewski, po zaciętej grze pokonał swojego syna Dawida Grażewskiego. Trzecie miejsce wywalczył Piotr Wołyński (Dębno), wygrywając z Rafałem Łucyszynem (Kostrzyn nad Odrą). Po pięciu rzutach na pierwsze miejsce wysunął się Robert Grażewski, który wyprzedza o dwa punkty Piotra Wołyńskiego i o osiem punktów Dawida Grażewskiego.

Końcowa klasyfikacja III rzutu Grand Prix:

1 m. Robert Grażewski Kostrzyn 12 pkt.
2 m. Dawid Grażewski Kostrzyn 10 pkt.
3 m. Piotr Wołyński  Dębno 8 pkt.
4 m. Rafał Łucyszyn Kostrzyn 6 pkt.
5-6 m. Sylwester Homa Mieszkowice 5 pkt.
  Edward Ryszkaniec Kostrzyn 5 pkt.
7-8 m. Tomasz Szymaniec Kostrzyn 4 pkt.
  Ireneusz Homa Mieszkowice 4 pkt.
9 - 12 m Dariusz Mazurkiewicz    Kostrzyn 3 pkt.

( sklasyfikowano 4 zawodniczki)

Trójka najlepszych w V Rzucie Grand Prix nagrodzona została pucharami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ostatni VI Rzut Grand Prix Darta odbędzie się w dniu 14 czerwca br. o godzinie 18.00 w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju.

Tytułu mistrzowskiego z 2012 roku broni Robert Grażewski.

Wszystkim uczestnikom w cenie wpisowego zabezpieczono ciepły posiłek w postaci kiełbasek z grilla. Drink bar „Sabat” podczas zawodów otwarty jest dla wszystkich kibiców i sympatyków darta przez cały czas. Serwowane są specjalności baru w postaci m.in. pieczonej kiełbaski z grilla oraz zimne i gorące napoje.

Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem piątego turnieju Grand Prix.

Serdecznie zapraszamy w dniu 14.06.2013 roku miłośników darta do skorzystania z tej ciekawej oferty, cieszącej się dużą popularnością wśród sympatyków darta.