II Rzut Grand Prix Darta

Kostrzynianin Robert Grażewski najlepszy

W dniu 15 lutego br. od godziny 18.00 w gościnnym barze „Sabat” przy ulicy Solidarności 12 B prowadzonym przez Elżbietę Kołodzińską z udziałem rekordowej ilości 32 zawodniczek i zawodników z Dębna, Mieszkowic i Kostrzyna nad Odrą rozegrany został II Rzut Grand Prix Darta o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego.

Trwające ponad sześć (!) godzin zawody stały na bardzo dobrym poziomie. Wiele spotkań było bardzo wyrównanych. W pasjonujących spotkaniach półfinałowych i finałowych „najspokojniejszą” rękę tym razem miał reprezentant Kostrzyna nad Odrą Robert Grażewski, który w spotkaniu finałowym wygrał ze zwycięzcą z I rzutu dębnianinem Piotrem Wołyńskim. Trzecie miejsce wywalczył Andrzej Paradowski (Dębno), wygrywając z Dawidem Grażewskim (Kostrzyn nad Odrą) .

Tomasz Szymaniec Kostrzyn 5 pkt.
9 - 12 m Tomasz Fronczak Kostrzyn 4 pkt.
  Grzegorz Ujdak   Dębno 3 pkt.
17 - 24 m. Cezary Wawrzyniak Kostrzyn 2 pkt.
  Sylwester Homa Mieszkowice 2 pkt.
25 - 32 m. Rafał Łucyszyn Kostrzyn 1 pkt.

( sklasyfikowano 4 zawodniczki)

Trójka najlepszych w II Rzucie Grand Prix nagrodzona została pucharami ufundowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

III Rzut Grand Prix Darta odbędzie się w dniu 15 marca br. o godzinie 18.00 w PUB „Sabat”. Zapisy przyjmowane będą przed rozpoczęciem turnieju.

Tytułu mistrzowskiego z 2012 roku broni Robert Grażewski.

Wszystkim uczestnikom w cenie wpisowego zabezpieczono ciepły posiłek w postaci kiełbasek z grilla. Drink bar „Sabat” podczas zawodów otwarty jest dla wszystkich kibiców i sympatyków darta przez cały czas. Serwowane są specjalności baru w postaci m.in. pieczonej kiełbaski z grilla oraz zimne i gorące napoje.

Dyrekcja MOSiR składa serdeczne podziękowania Zenonowi Bąkowi, za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem drugiego turnieju Grand Prix.

Serdecznie zapraszamy w dniu 15.03.2013 roku miłośników darta do skorzystania z tej ciekawej oferty, cieszącej się coraz większą popularnością wśród sympatyków darta.