Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego

tenis Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Zarządem Uczniowskiego Klubu Sportowego „WARTA” w Kostrzynie nad Odrą serdecznie zapraszają sympatyków celuloidowej piłeczki do udziału w Gwiazdkowym Turnieju Tenisa Stołowego o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Zawody odbędą się w dniu 28 grudnia 2013 roku o godzinie 10.00 w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 6. Zapisy przyjmowane będą w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem. Turniej rozgrywany będzie w ośmiu kategoriach wiekowych. Sędzią głównym turnieju będzie Henryk Bąk – prezes UKS „Warta”.

Trójka najlepszych zawodniczek i zawodników nagrodzona zostanie pucharami.

Ten okolicznościowy turniej ma na celu propagowanie czynnego wypoczynku, tym bardziej, że po rodzinnych świętach bożonarodzeniowych przed zbliżającym się Sylwestrem będzie okazja do „zgubienia” kilku tysięcy kalorii, co korzystnie wpłynie zarówno na poprawę swojego samopoczucia, swojej kondycji i sylwetki.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych mieszkańców Kostrzyna nad Odrą, (mile widziane będą rodzinne udziały), do skorzystania z tej ciekawej oferty, która na pewno przebiegać będzie w miłej i sympatycznej atmosferze.

ZAPRASZAMY

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign