Wyniki 15. Indywidualnych Mistrzostw Woj. Lubuskiego Młodzików w Tenisie Stołowym
(Kostrzyn n/O, 20.04.2013 r.)

W dniu 20 kwietnia na hali sportowej przy ulicy Wojska Polskiego odbyły się 15. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Młodzików w Tenisie Stołowym. Sala w pełni wypełniła się zawodnikami, trenerami i kibicami. Zawodnicy UKS Warta zdobyli 3 medale(dwa złote i jeden srebrny). Na najwyższym podium stanęła w grze pojedynczej Ewelina Kaszuba, drugie miejsce zajęła Magdalena Bąk a w grze podwójnej ta para zdobyła złoty medal. Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi Henrykowi Bąkowi.

Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie Spinningowe zawody wędkarskie