Spławikowe zawody wędkarskie juniorów, kobiet i seniorów

Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą

Zarząd Koła Wędkarskiego nr 3 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą w dniu 31 lipca (niedziela) br. zapraszają wędkarzy do udziału w Mistrzostwach Kostrzyna nad Odrą w spławikowych zawodach wędkarskich o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta. Zbiórka wszystkich zawodników zaplanowana jest na godzinę 7.00 za „mostem berlińskim” naprzeciw Artcic Paper Kostrzyn – „opaska” przy ujściu do Odry. Spławikowe zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach: junior, kobiety oraz senior. Juniorzy mogą startować wyłącznie z opiekunem. Zawody rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Wędkarskiego. Tura zawodów trwać będzie: 4 godziny – seniorzy, 3 godziny – juniorzy i kobiety. Zapisy chętnych w terminie do 27.07. oraz opłatę startową w wysokości 20 złotych przyjmować będzie sklep wędkarski „Sum” przy ul. Kopernika w Kostrzynie nad Odrą Waldemar Ferworn, Centrum Wędkarskie przy ul. Mickiewicza 9 – Dariusz Wróbel, Sklep Wędkarski przy ul. Jana Pawła II – Mirosław Rój. Program oraz regulamin zawodów odczytany zostanie w trakcie otwarcia zawodów – godzina 7.30.

Organizatorzy zapewniają puchary, medale, dyplomy, ciepły posiłek oraz napoje.

Powyższe zawody zaplanowane były w pierwotnym terminie na dzień 17.07. ale z uwagi na wysoki stan wody na rzece Warta, organizatorzy zmuszeni byli wyznaczyć nowy termin, a jest nim właśnie niedziela 31.07.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznych mistrzostwach najlepszymi byli: juniorzy – Bartłomej Wręczycki, kobiety – Leokoadia Makara, mężczyźni – Jan Włodarczak.

Zarząd PZW Koło nr 3 oraz MOSiR serdecznie zapraszają w dniu 31 lipca wędkarzy z kostrzyńskich kół, z terenu okręgu gorzowskiego oraz innych wędkarskich okręgów do udziału w zawodach. Tytuły czekają.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign