Kostrzyńska Liga Piłki Siatkowej o „Puchar Burmistrza”

„Warta” – „Odra” o złoto, „Hubertus” – „Oldboys” o brąz

Kostrzyńska Liga Piłki Siatkowej o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta wchodzi w fazę finałową. W dniach 29 – 30 stycznia br. w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego rozegrano kolejnych 13 spotkań. Na rzecz kostrzyńskiej „Warty” fotel lidera stracił „Hubertus” Słońsk, który po bardzo emocjonujących meczach przegrał 2:1 z „Odrą” Górzyca i 2:0 z „Wartą”. Zespołowi ze Słońska przyjdzie w najbliższą sobotę (05.02.) zmierzyć się o brązowy medal z nieobliczalną drużyną „Oldboys” Kostrzyn. Oldboye bardzo mocno „męczyli” się z uczniami Zespołu Szkół, gdzie potrzebowali aż 65 minut, by wygrać mecz 2:1. Ciężką przeprawę mieli też oni z „Bielikiem” Barnówko, ale i tym razem szczęście było po ich stronie i po 50 minutach horroru pokonali ambitnego rywala 2:1.

Bez porażki są faworyci KLPS „Warta” i „Odra”. O tytule mistrzowskim zadecyduje pojedynek zaplanowany w sobotę na godzinę 14.00. Godzinę wcześniej o brązowe krążki zmierzą się zespoły „Hubertusa” i „Oldboys’a”. Sportowych mocji będzie sporo.