O „Puchar Burmistrza” i mistrzostwo Kostrzyna nad Odrą

„Odra” Górzyca broni majstra

Już w najbliższą niedzielę 16.01. o godzinie 11.00 w hali sportowej MOSiR przy ul. Niepodległości 11 zainaugurowana zostanie Kostrzyńska Liga Piłki Siatkowej o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta. Tytułu mistrzowskiego z 2010 roku broni „Odra” Górzyca, na II miejscu sklasyfikowany był wówczas zespół „Warty” Kostrzyn nad Odrą, zaś brązowe medale wywalczyli siatkarze „Oldboys” z Kostrzyn and Odrą.

Czy popularni „odrzanie” obronią tytuł majstra i zdobędą ponownie główne trofeum? Zobaczmy. Zespól „Odry” na pewno jest najgłówniejszym pretendentem do zdobycia głównego trofeum, ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Rywale, a w szczególności „Warta”, „Oldboys” i „Hubertus”, też marzą o złocie i są rządni rewanżu. Po raz pierwszy w kostrzyńskich rozgrywkach zaprezentuje się zespół „Bielika” z Barnówka.

Do mających potrwać do 5 lutego br. siatkarskich zmagań przystąpi ponad osiemdziesięciu mężczyzn reprezentujących osiem drużyn: „Odra” Górzyca Odrzańska, „Hubertus” Słońsk, „Warta” Kostrzyn, „Bielik” Barnówko, „Oldboys” Kostrzyn, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 oraz reprezentacja Zespołu Szkół. Mecze grane będą system „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów – sety grane do 25 punktów, przy stanie 1:1 trzeci set grany będzie do 15 punktów – zgodnie z opracowanym terminarzem gier. Zawodnicy trzech najlepszych zespołów nagrodzeni zostaną okolicznościowymi medalami, wszystkie zespoły otrzymają puchary oraz dyplomy, najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach nagrodzeni zostaną okolicznościowymi statuetkami. Nagrody otrzyma także trzech najstarszych uczestników KLPS.

Organizatorem KLPS jest kostrzyński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W imieniu uczestników serdecznie zapraszamy miłośników piłki siatkowej do śledzenia przebiegu siatkarskich spotkań.

W załączeniu: terminarz gier KLPS. strzałka
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign