III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Prezesa Polchar Sp. z o.o.”.

Turniej PS

T.S. Wena rozgromiła przeciwników. W dniu 7 listopada po raz drugi mogliśmy w Kostrzynie nad Odrą oglądać zmagania III ligi piłki siatkowej. Tym razem siatkarze T.S. Wena Kostrzyn nad Odrą podejmowali na swoim terenie zespół UKS Jedynka Szprotawa, nie dając swoim rywalom żadnych szans pokonali ich 3:0 w setach (25:21, 25:19, 25:14). Ten mecz od samego początku przebiegał pod dyktando naszych siatkarzy, o ile w pierwszym secie siatkarze ze Szprotawy próbowali jeszcze podjąć równorzędną walkę to już w drugim a szczególnie w trzecim secie niemieli już dosłownie nic do powiedzenia. Znakomicie funkcjonujący blok, szybki i mocny atak i do tego bardzo skuteczna zagrywka rozbiła całkowicie gości, którzy już po pierwszy secie wiedzieli, że nie wywiozą z Kostrzyna żadnego punku.

Piłka Siatkowa

Jak zwykle nie zawiedli kibice, którzy licznie przybyli na halę MOSiR a w nagrodę nasi siatkarze zafundowali im naprawdę świetne widowisko. Po dzisiejszym meczu widać, że siatkarze T.S. Wena są już dobrze przygotowani do ligowych rozgrywek, nabierają coraz większego doświadczenia i ogrania i zapewne sprawią swoim kibicom jeszcze nie jedną miłą niespodziankę łącznie ze zwycięstwem w lidze.

T.S. Wena wystapiła w składzie: - Skład podamy wkrótce.

Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa Piłka Siatkowa