ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA NA POCZĄTEK ZMAGAŃ

Turniej PS

17 października w hali MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6  siatkarze T.S. Wena w zmaganiach III ligi piłki siatkowej po raz pierwszy na własnym terenie podejmowali zespół UKS Żak Krzeszyce. Pierwszy pojedynek ligowy rozegrali z  dniu 10 października zakończony zdecydowanym zwycięstwem nad zespołem KS Łęknica 3:0 w setach do 10,15,11.  Do tego meczu podchodzili więc z dużymi nadziejami i bardzo pozytywnym nastawieniem, choć nie ukrywali przed spotkaniem, że będzie to ciężki mecz i trzeba będzie dać z siebie wszystko. Mecz ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców, sala MOSiR wypełniła się niemal po brzegi sympatykami piłki siatkowej, którzy fantastycznie dopingowali swoje drużyny tworząc naprawdę fantastyczną atmosferę.

Turniej PS

Nasi siatkarze poczuli się chyba trochę stremowani liczbą kibiców, presją występu po raz pierwszy przed  własną publicznością  i te czynniki złożyły się na to iż zabrakło zgrania, precyzji co w efekcie po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku przyniosło pierwszą porażkę 3:0 w setach do 26,24,21. Jak widać pierwsze dwa sety  to zwycięstwo gości na przewagi a i w trzecim nasi siatkarze nie odpuścili walcząc do końca o każdy punkt.

Turniej PS

T.S. Wena wystąpiła w składzie: Michał Przymuszała, Tomasz Czapłon, Adam Kierski, Marcin Pitek, Adam Borek, Marcin Krakowiak, Tomasz Sztoban, Arkadiusz Sztoban, Mateusz Wesołowski, Andrzej Klepacki.

Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS Turniej PS