Siatkarki „dwójki” na Turnieju Nadziei Olimpijskich

PS

Siatkarki „dwójki” na Turnieju Nadziei Olimpijskich - Tegoroczny Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt rocznika 2001, odbył się w Centralnym Ośrodku Treningowym w Spale w dniach 14-16 października. W zawodach uczestniczą reprezentacje wszystkich województw. Od kilku lat w 12-to osobowej reprezentacji naszego województwa występują zawodniczki z UKS „Dwójka” Kostrzyn, co świadczy o dobrej selekcji i szkoleniu w naszym klubie. W tegorocznym TNO reprezentowały nas Justyna Wieliczko i Barbara Bojanowska uczennice klasy sportowej Gimnazjum nr 2. Nasze województwo w siatkówkę żeńską nie należy do potentatów w Polsce, w związku z tym nasze dotychczasowe wyniki (w ostatnich kilku latach najlepszy wynik uzyskały dziewczyny z rocznika 2000 – 11 miejsce) były odzwierciedleniem siły naszej siatkówki.


 

PS

W tegorocznym turnieju udało się poprawić dotychczasowe osiągnięcia żeńskich reprezentacji. Miło nam zakomunikować, że podczas tego turnieju reprezentacja dziewcząt województwa lubuskiego osiągnęła najlepszy wynik w historii plasując się na 8 miejscu. W tym sukcesie udział miały nasze dwie najlepsze zawodniczki w tym roczniku; Justyna i Basia. Mamy nadzieję, że dziewczyny nadal będą się rozwijały a swoją postawą i zaangażowaniem zmotywują następne adeptki siatkówki w naszym mieście do wytężonej pracy, co w przyszłości pozwoli nam cieszyć się następnymi reprezentantkami województwa.
Gratulujemy dziewczynom oraz trenerom UKS „Dwójka” – Pawłowi Bihuniakowi, Łukaszowi Kostowieckiemu i Dariuszowi Czarnemu.

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR