I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Prezesa Polchar Sp. z o.o.”

W dniu 15 czerwca na stadionie sportowym MOSiR Kostrzyn odbył się I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Prezesa Polchar Sp. z o.o.”. Była to pierwsza tego rodzaju inicjatywa w naszym mieście.Inicjatorem turnieju był Alex NielsenPrezes Zarządu firmyPOLCHAR Sp. z o.o.. Wsparcia przy organizacji udzieliłtakże Samorząd Mieszkańców Osiedla Leśnego oraz MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Turniej miał charakter charytatywny a całość zebranych pieniędzy z wpisowego drużyn oraz specjalnej premii ufundowanej przez Prezesa POLCHAR w postaci 50 zł za każdą celnie strzeloną podczas turnieju bramkę przekazana zostanie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kostrzynie. Z zebranych środków sfinansowana zostanie budowa specjalnego podjazdu oraz remont i dostosowanie pomieszczenia sanitarnego dla dzieci niepełnosprawnych. W turnieju wzięło udział 8 drużyn: POLCHAR, ADAMS, SARENKA Osiedle Leśne, ARCTIC PAPER, PODRAVKA, BANACH, BU3EK, GROM Żabice. Cel turnieju był bardzo szczytny tak więc piłkarze nie mogli zawieść kibiców, którzy licznie zasiedli na trybunach ale przede wszystkim dzieci na rzecz, których przeznaczone będą zebrane pieniądze i nie zawiedli. W każdym meczu mogliśmy oglądać popisowe akcje, efektowne strzały na bramkę a przede wszystkim bramki, dzięki którym rosła pula zebranych środków. Łącznie podczas turnieju strzelono 110 bramek co pomnożone przez 50 zł daje całkiem pokaźną kwotę.

pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna pnozna

Podczas turnieju dla uczestników przygotowano punkty małej gastronomi z jedzeniem i napojami. W Przerwie przed meczami finałowymi można było oglądać występy Zespołu Tanecznego Quest, który zachwycił wszystkich obecnych fantastycznymi aranżacjami tanecznymi.

Obecnością na turnieju zaszczycił nas Zarząd Spółki POLCHAR w osobach Prezesa Zarządu Alexa Nielsena oraz Dyrektora Zarządzającego Marka Wiśniewskiego. Ponadto na podsumowaniu gościliśmy zastępcę Burmistrza miasta Kostrzyn nad Odrą Zbigniewa Biedulskiego i Panią dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Aniele Blatkiewicz której to Prezes firmy POLCHAR wręczył oficjalnie specjalny czek przygotowany na tą okazję. Wszyscy obecni na turnieju zadeklarowali chęć kontynuacji takich przedsięwzięć w przyszłości w celu wspierania potrzeb dzieci.

Następnie wszyscy goście wspólnie dokonali dekoracji najlepszych drużyn pamiątkowymi pucharami, medalami oraz dyplomami a dodatkowo dla złotych medalistów przygotowano miłą niespodziankę w postaci specjalnych fajerwerków na ich cześć. Ponadto pamiątkowymi statuetkami udekorowano zawodników w następujących kategoriach:.

Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Migdal(ADAMS Szumiłowo)

Najlepszy Strzelec turnieju: Mateusz Migdal(11 bramek)

Najlepszy bramkarz turnieju:Paweł Szandurski(POLCHAR)

Wyniki Turnieju:

Mecze eliminacyjne w dwóch grupach:

Grupa A
Drużyna
 
Drużyna
wynik
PODRAVKA
-
ARCTIC PAPER
1:2
POLCHAR
-
BU3EK
4:1
PODRAVKA
-
POLCHAR
2:3
ARCTIC PAPER
-
BU3EK
2:4
PODRAVKA
-
BU3EK
7:1
ARCTIC PAPER
-
POLCHAR
2:2

Grupa B
Drużyna
 
Drużyna
wynik
ADAMS
-
BANACH
3:1
GROM
-
SARENKA
0:5
ADAMS
-
GROM
11:0
BANACH
-
SARENKA
1:4
ADAMS
-
SARENKA
2:1
BANACH
-
GROM Żabice
7:2


Podsumowanie meczów eliminacyjnych

Grupa A
 
Grupa B
Drużyna
Punkty
Bramki
Miejsce
 
Drużyna
Punkty
Bramki
Miejsce
POLCHAR<
7
9:5
I
ADAMS
9
16:2
I
ARCTIC PAPER
4
6:7
II
Sarenka
6
10:3
II
PODRAVKA
3
10:6
III
BANACH
3
9:9
III
BU3EK
3
6:13
IV
GROM Żabice
0
2:23
IV


Mecze ćwierćfinałowe:

Drużyna
-
Drużyna
Wynik
BU3EK
-
ADAMS
1:4
PODRAVKA
-
SARENKA
1:3
ARCTIC PAPER
-
BANACH
1:4
POLCHAR
-
GROM Żabice
5:0


Mecze półfinałowe

Drużyna
 
Drużyna
Wynik
ADAMS Szumiłowo
-
BANACH
6:1
SARENKA Os. Leśne
-
POLCHAR
1:0


Najwięcej emocji jak zawsze dostarczają mecze finałowe, tutaj drużyny zarówno w meczu o 3 miejsce jak i o tytuł mistrza zafundowały nam dodatkowe atrakcje najpierw w postaci 5 minutowej dogrywki a następnie rzutów karnych. W meczu o 3 miejsce pomiędzy drużynami POLCHAR – BANACH wynik meczu po regulaminowym czasie gry i po dogrywce to 3:3. W rzutach karnych większą odpornością wykazał się zespół POLCHARU(wygrywając 2:1) i to on stanął na trzecim stopniu podium. Podobna sytuacja była w najważniejszym meczu turnieju tzn. walce o tytuł mistrza, gdzie spotkały się zespoły ADAMS – SARENKA, po remisie 1:1 znów o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne i tu lepszy okazał się zespół ADAMS pokonując SARENKĘ 2:1.

Wyniki Finału:

BANACH - POLCHAR - 3:3(1:2 w rzutach karnych)
ADAMS - SARENKA - 1:1(2:1 w rzutach karnych)

Klasyfikacja końcowa:

1. ADAMS SZUMIŁOWO
2. SARENKA OŚ. LEŚNE
3. POLCHAR
4. BANACH
5. ARCITC PAPER
6. PODRAVKA
7. BU3EK
8. GROM ŻABICE
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign