XIV Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych
o „Puchar Pprezesa Artic Paper”

Hanke Tissue z "Pucharem Prezesa Arctic Paper" Henryka Derejczyka. W dniu 01 marca z udziałem blisko 120 zawodników reprezentujących 10 drużyn zakończyły się XIV Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „PUCHAR PREZESA ARCTIC PAPER”. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Hanke Tissue, na drugim miejscu uplasował się zespół Arctic Paper a trzeci stopień podium przypadł ICT Poland tak więc górą "Papierowi". Dwa pierwsze zespoły uzyskały taką samą ilość punktów, pojedynek bezpośredni był remisowy więc o zwycięstwie zdecydowała korzystniejsza różnica bramek i tu lepszy okazał się zespół Hanke Tissue, który w swoim ostatnim meczu zwyciężył aż 13:1 z reprezentacją Trans Logistyki II.

Łącznie odbyło 45 spotkań, strzelono 207 bramek(średnio 4,6 w meczu), które rozegrano w ciągu trzech dni 08 i 15.02 (29 meczów) a w sobotę 01.03 16 spotkań. W turnieju zagrały następujące drużyny: Arctic Paper, Bricomarche, Filius Metal, Hanke Tissue, ICT Poland, MZK Kostrzyn nad Odrą, Polchar, Trans Logistyka Słubice I,Trans Logistyka Słubice II, Raven. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i przysporzyły kibicom wielu wrażeń, nie brakowało szybkich akcji, dramatycznych zwrotów sytuacji czy efektownych goli i parad bramkarskich. Jak już wspomniano wcześniej poziom zespołów był bardzo wyrównany o czym świadczy niewielka różnica punktów w pierwszej czwórce.

Każda z drużyn biorących udział w mistrzostwach została nagrodzona pucharem oraz dyplomem, zawodnicy 3 najlepszych drużyn zostali dodatkowo udekorowani pamiątkowymi medalami. Wręczenia pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych statuetek dokonali Piotr Kowalski - dyrektor działu sprzedaży Arctic Paper Kostrzyn oraz dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski.

Ponadto pamiątkowymi statuetkami wyróżniono zawodników w następujących kategoriach:

Najlepszy zawodnik: Łukasz Guzowski – Hanke Tissue
Najlepszy bramkarz: Łukasz Lewandowski –ICT Poland
Najlepszy strzelec: Robert Budzałek – Filius Metal – 22 bramki

Wybrano i udekorowano statuetką także najlepszego zawodnika z każdej drużyny, zostali nimi:

Tomasz Ogórek - Arctic Paper
Waldemar Stangreciak - Bricomarche
Krzysztof Grala- Filius Metal
Krzysztof Strojny- Hanke Tissue
Grzegorz Madej- ICT Poland
Krzysztof Gajda- MZK
Igor Borecki- Polchar
Łukasz Gulbiński- Trans Logistyka I
Marcin Słonina - Trans Logistyka II
Krzysztof Rosadziński - Raven

Udekorowano także najstarszych zawodników turnieju a byli nimi:

1. Mirosław Piasecki - Polchar
2. Dariusz Terebelski - MZK
3. Andrzej Rogowski - MZK

Wyniki meczy:

Sobota 01.03.2014

ICT Poland - Arctic Paper - 2:1 (1:1) - P. Osowski, G. Madej; T. Ogórek
Bricomarche - Hanke Tissue - 0:3 (0:0) - Ł. Guzowski, K. Zdon, D. Głowacki
Trans Logistyka I - Filius Metal - 0:5 (0:2) - M. Gruszka, R. Budzałek(3), A. Paprocki
ICT Poland - Raven - 3:2 (2:1) - P. Osowski, G. Madej, P. Romański; P. Witkowski(2)
Trans Logistyka II - Arctic Paper - 1:4 (0:3) –M. Słonina; J. Barth, Sz. Barth, P. Urbaniak, M. Cybulski
Hanke Tissue - ICT Poland - 3:2 (2:2) - D. Głowacki, Gabrysiak, Ł. Guzowski; M. Rajkiewicz, P. Osowski
Bricomarche - Filius Metal - 1:4 (0:1) M. Peterwas; R. Budzałek(3), M. Gruszka
Trans Logistyka I - Arctic Paper - 0:5 (0:2) - Sz. Barth, T. Ogórek, P. Urbaniak, M. Cybulski, R. Hładki
Raven - Trans Logistyka II - 8:1 (4:0) - K. Rosadziński(4), P. Witkowski(2), P. Sienbida(2); A. Ślęzak
Hanke Tissue - Trans Logistyka I - 7:0 (5:0) - K. Zdon, Ł. Guzowski(3), T. Gabrysiak(2), P. Dybka
ICT Poland - Filius Metal - 2:4 (1:1) - G. Madej, P. Romański; R. Budzałek(2), M. Gruszka, A. Paprocki
Raven - Bricomarche - 6:2 (3:1) - K. Rosadziński, P.Witkowski(5); W. Stangreciak, D. Fortuna
Trans Logistyka II - Hanke Tissue - 1:13 (9:0) - M. Słonina; D. Głowacki(3), Ł. Guzowski(6), T. Gabrysiak(4)
Arctic Paper - Bricomarche - 2:0 (0:0) - D. Papiernik, J. Barth
Filius Metal - Trans Logistyka II - 9:3 (4:1) - R. Budzałek(8), P. Wierzbowski, M. Słonina(2), R. Tumielewicz
Raven - Trans Logistyka I - 3:3 (2:1) - P. Sienbida, Pa. Rupniak, P. Witkowski; K. Sauś, Ł. Gulbiński, L. Jaszczuk

Wyniki Turnieju:

Zespół
Arctic Paper
Bricomarche
Filius Metal
Hanke Tissue
ICT Poland
MZK
Polchar
Trans Logistyka I
Trans Logistyka II
Raven
PKT
Bramki
M-ce
Arctic Paper
X
 
2:0
4:2
0:0
1:2
3:0
1:0
5:0
4:1
3:0
 
22
 
23:5
 
II
Bricomarche
 
0:2
 
X
 
1:4
0:3
0:4
1:1
0:6
0:4
8:0
2:6
 
4
 
12:30
 
IX
Filius Metal
2:4
 
4:1
X
0:5
 
4:2
4:0
1:1
5:0
9:3
3:0
 
19
 
32:16
 
IV
Hanke Tissue
0:0
3:0
5:0
X
3:2
3:0
3:0
7:0
13:1
1:5
 22
 38:8
 I
ICT Poland
2:1
4:0
2:4
2:3
X
2:0
1:0
4:0
8:0
 
3:2
 
21
 
28:10
 
III
MZK
0:3
1:1
0:4
0:3
0:2
X
1:4
2:0
2:1
1:5
7
7:23
 
VII
Polchar
0:1
6:0
1:1
0:3
0:1
4:1
X
3:1
3:0
 
2:1
16
19:9
 
V
Trans Logistyka I
 
0:5
4:0
0:5
 
0:7
0:4
0:2
1:3
X
2:1
 
3:3
 
7
 
10:30
 
VIII
Trans Logistyka II
 
0:3
0:8
 
3:9
 
1:13
0:8
1:2
0:3
1:2
X
 
1:8
 
0
 
8:57
 
X
Raven
0:3
 
6:2
0:3
5:1
 
2:3
5:1
1:2
 
3:3
 
8:1
X
 
13
 
30:19
 
VI


bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign