Halowy Turniej piłki nożnej o „Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą”

Nadodrzański Odział SG w Krośnie Odrzańskim z "Pucharem Komendanta Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą". W dniu 21 lutego po raz drugi w hali MOSiR przy ul. Wojska Polskiego 6 odbył się Halowy Turniej piłki nożnej o „Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą” . Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 reprezentacji, które rozegrały swoje mecze w dwóch grupach.

Z każdej grupy dwa pierwsze zespoły awansowały do półfinałów, w których rozegrano mecze na „krzyż” pierwszy zespół z grupy A zagrał z drugim zespołem z B i odwrotnie, zwycięzcy spotkali się w finałach a przegrani zagrali o trzecie miejsce. W turnieju udział wzięły następujące reprezentacje: Nadodrzański Oddział SG w Krośnie Odrzańskim, Placówka SG w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, Placówka SG w Poznaniu-Ławicy, Placówka SG w Świecku, Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp., Komisariat Policji w Kostrzynie nad Odrą, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach, Bundespolizeiinspektion Angermunde, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kostrzynie nad Odrą, MOSiR Kostrzyn nad Odrą. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Komendant Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą ppłk Dariusz Kalczyński, w otwarciu uczestniczyli także Przewodniczący ZO NSZZ - FSG przy Nadodrzańskim Oddziale SG w Krośnie Odrzańskim Tomasz Deszcz oraz Przewodniczący TOZ przy PSG w Gorzowie Wlkp. Krzysztof Bednarski. Rywalizacja na boisku trwała około sześciu godzin, poziom turnieju był bardzo wysoki a o awansie do półfinałów w grupie B zdecydowały korzystniejsze różnice bramek. Jeszcze bardziej zacięte i wyrównane pojedynki toczyły się w półfinałach i finałach gdzie dwa z pośród czterech meczów zakończyły się rzutami karnymi. Wśród zawodników dominowali panowie, ale w zespole z Niemiec znalazła się też jedna pani, która radziła sobie znakomicie i została wyróżniona tytułem najlepszego zawodnika turnieju.

Wyniki turnieju:

Grupa A:

1. KW Policji w Gorzowie Wlkp.
2. KP Policji w Słubicach
3. Placówka SG w Poznaniu-Ławicy
4. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kostrzynie nad Odrą
5. Placówka SG w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą

Grupa B:

1. MOSiR Kostrzyn nad Odrą
2. Nadodrzański Oddział SG Krosno Odrzańskie
3. Placówka SG w Świecku
4. Bundespolizeiinspektion Angermunde
5. Komisariat Policji w Kostrzynie nad Odrą

Półfinały:

MOSiR Kostrzyn nad Odrą – KP Policji w Słubicach 0:0 (0:2 w rzutach karnych)
KW Policji w Gorzowie Wlkp. – SG Krosno Odrzańskie 0:1


Finały:
Mecz o I miejsce:
KP Policji w Słubicach – SG Krosno Odrzańskie 0:2


Mecz o III miejsce
MOSiR Kostrzyn nad Odrą – KW Policji w Gorzowie Wlkp. 3:3 (2:3 w rzutach karnych)


Klasyfikacja końcowa:

1. Nadodrzański Oddział SG Krosno Odrzańskie
2. KP Policji w Słubicach
3. KW Policji w Gorzowie Wlkp.
4. MOSiR Kostrzyn nad Odrą
5. Placówka SG w Poznaniu-Ławicy
6. Placówka SG w Świecku
7. Bundespolizeiinspektion Angermunde
8. Komisariat Policji w Kostrzynie nad Odrą
9. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Kostrzynie nad Odrą
10. Placówka SG w Gorzowie Wlkp. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą

bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign