Mistrzostwa Okręgu Gorzowskiego w halowej piłce nożnej młodzików

W dniach 15-16 lutego 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Okręgu Gorzowskiego w halowej piłce nożnej młodzików. Dwudniowa impreza została zorganizowana przez UKS „Czwórka” Kostrzyn przy współpracy z MOSiR Kostrzyn i tak jak w poprzednich latach przyniosła wiele emocji. Tegoroczny turniej jak poprzednie toczył się w 12 osobowej rywalizacji. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które swoje mecze eliminacyjne rozgrywały w sobotę. Niedziela to największe emocje, gdyż drużyny słabsze grały w grupie 9-12 natomiast osiem najlepszych drużyn grało systemem pucharowym. Emocje rosły z minuty na minutę, gdyż najpierw rozegrano ćwierćfinały, później półfinały i mecze o miejsca. W tym systemie nie można sobie pozwolić na porażkę gdyż skutkowała ona odpadnięciem z dalszej rywalizacji.

Nasz zespół spisał się bardzo dobrze w sobotnich rozgrywkach grupowych zajmując 1 miejsce w grupie. W niedzielę mecze rozpoczynamy mocnym akcentem wygrywając bardzo ważny mecz ćwierćfinałowy, który dał nam przepustkę do strefy medalowej. Niestety mimo dzielnej postawy w kolejnych meczach przegrywamy minimalnie w półfinale ora z w meczu o III miejsce. Cały turniej wygrywają chłopcy z Chemika Police. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Kotliński z Chemika Police, najlepszym bramkarzem Artur Makuch z Stilonu Gorzów Wlkp. a królem strzelców z dorobkiem 13 goli został nasz zawodnik Marcel Czajkowski. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał w imieniu burmistrza Zygmunt Mendelski Dyrektor MOSiR w Kostrzynie nad Odrą. W niedzielę okazałe puchary oraz nagrody wręczał osobiście Burmistrz Kostrzyna nad Odrą Andrzej Kunt wraz z dyrektorem kostrzyńskiego MOSiR Zygmuntem Mendelskim, Składamy podziękowania dla zarządu, trenerów, rodziców i przyjaciół UKS-u za pomoc w organizacji imprezy.

Skład UKS Czwórka:

Adrian Szyndler, Krystian Siemieniecki, Kornel Wieczorek , Jakub Konieczyński, Marcel Czajkowski, Konrad Kaszuba, Klaudiusz Mucha, Bartosz Łapo, Jakub Bakalarz. Trener: Robert Guźniczak

Ostateczna kolejność turnieju:

1. Chemik Police
2. Stilon Gorzów Wlkp.
3. UKP II Zielona Góra
4. UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
5. Impuls Wawrów
6. Polonia Słubice
7. Czarni Żagań
8. Błękitni Wronki
9. UKP Zielona Góra
10. Orzeł Międzyrzecz
11. Warta Gorzów Wlkp.
12. Polonia II Słubice

bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign