Podsumowanie 18-19 stycznia 2014

Z udziałem blisko 110 zawodników reprezentujących 9 drużyn, w dniu 18 stycznia 2014 roku rozpoczęły się 33. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta. Łącznie według terminarza ma się odbyć 36 spotkań, które zaplanowano rozegrać w ciągu 3 dni. 18 i 19 stycznia rozegrano 19 meczów a na sobotę 25 stycznia przewidziano 16 oraz zakończenie turnieju. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Arctic Paper, Auto Crew, BU3EK, HormannFilius, Hubertus, ICT Poland, WrestlingIKAASuchomel Team, Polchar, Sarenka Os. Leśne.

Wyniki sobota/niedziela:

Strzelono łącznie 79 bramek(43 w sobotę, 36 w niedzielę)

Najlepsi strzelcy:

1. Amadeusz Kłodawski - WrestlingIKAA Suchomel Team - 7
2. Robert Budzałek – HormannFilius– 5
3. Seweryn Szczotko – Hubertus – 5
4. Dawid Papiernik – Arctic Paper – 4
5. Krystian Somerski - WrestlingIKAA Suchomel Team – 4
6. Krzysztof Pokolenko – Polchar – 4
7. Łukasz Urman – HormannFilius - 4

Tabela – stan na 19 stycznia:

LP
Drużyna
Mecze
Punkty
Bramki
Miejsce
1
Hubertus Słońsk
4
12
13:1
I
2
WrestlingIKAA Suchomel Team
7
11
18:14
II
3
HormannFilius
4
10
11:5
III
4
BU3EK
4
6
10:10
IV
5
Arctic Paper
4
6
6:7
V
6
Auto Crew
4
4
7:12
VI
7
ICT Poland
4
3
4:12
VII
8
Sarenka
3
3
4:4
VII
9
Polchar
4
0
6:14
IX


Wyniki meczów:

Sobota:

Hubertus – Auto Crew 5:0 (1:0) – S.Szczotko(3),M.Buszczak, Ł.Pińczyński
Arctic Paper - WrestlingIKAA Suchomel Team 0:4(0:1) --G.Piotrowski, Ł.Filuś, M.Strojny, A.Kłodawski
Hubertus – Polchar 3:1(2:0) – S.Szczotko(2), M.Buszczak - K.Pokolenko
Auto Crew – Arctic Paper 1:2(1:2) – M.Bochenek – D.Papiernik(2)
WrestlingIKAA Suchomel Team – Polchar 4:2(1:1) – D.Karaszewski,K.Somerski,A.Kłodawski(2) – K.Pokolenko(2)
Arctic Paper – Hubertus 0:1(0:0) --D.Piecuch
Auto Crew - WrestlingIKAA Suchomel Team 3:3(1:2) – M.Bochenek, M.Pawłowski, B.Mazurkiewicz – A.Kłodawski, G.Piotrowski, M.Marnusz
Polchar – Arctic Paper 1:4(0:1) – T.Balcerzak – D.Papiernik(2), T.Ogórek, S.Barth
Hubertus - WrestlingIKAA Suchomel Team 4:0(1:0) – D.Piecuch(2), Ł.Pińczyński, T.Jaworski
Polchar – Auto Crew 2:3(1:1) – M.Piasecki, K.Pokolenko – P.Danak, M.Bochenek, P.Romański

Niedziela:

Sarenka – BU3EK 2:0(0:0) – M.Cacaj, B.Wrocławski
HormannFilius – ICT Poland 3:1(1:1) – Ł.Urman, K.Bednarek, R.Budzałek – P.Rosa
WrestlingIKAA Suchomel Team – BU3EK 2:4(1:2) – K.Somerski, A.Kłodawski – M.Ziomko, Ł.Guzowski(2), M.Migdal
ICT Poland – Sarenka 2:1(0:1) – P.Osowski, P.Pełka – B.Wrocławski
WrestlingIKAA Suchomel Team – HormannFilius 1:1(0:0) – A.Kłodawski – G.Owsianik
BU3EK – ICT Poland 4:1(1:1) – M.Kaczorowski, M.Migdal, Ł.Guzowski, T.Gabrysiak – P.Osowski
Sarenka – HormannFilius 1:2(1:1) – S.Żychowicz – Ł.Urman, R.Budzałek
ICT Poland - WrestlingIKAA Suchomel Team 0:4(0:1) - - Ł.Filuś, K.Somerski(2), A.Kłodawski
BU3EK – HormanFilius 2:5(2:2) – K.Garczyński, M.Migdal – R.Budzałek(3), Ł.Urman(2)

bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg bieg
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign