„Polska biega”

Rekreacyjny „Bieg wiosny”

Kostrzyn nad Odrą już po raz kolejny uczestniczyć będzie w ogólnopolskiej akcji „Polska biega”. W sobotę w dniu 14 maja br. o godzinie 11.00 na stadionie sportowym MOSiR przy ul. Niepodległości 11 nastąpi start do rekreacyjnego „Biegu wiosny” na dystansie około 1,5 km. Organizatorzy tego biegu Samorząd miasta Kostrzyn nad Odrą oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w tym biegu. Przypomnijmy, że wspólne rekreacyjne bieganie zaproponowała „Gazeta Wyborcza”.

Wszystkich chętnych uczestników „Biegu wiosny” prosimy o przybycie na stadion sportowy w obuwiu i stroju sportowym do godziny 10.45. Piętnaście minut później nastąpi start do biegu, którego trasa liczyć będzie około 1,5 km. Miłośnicy rekreacyjnego biegu przebiegną trasę wyznaczoną przy stadionie sportowym oraz na terenie parku rekreacyjnego przy amfiteatrze. Meta znajdować się będzie na stadionie sportowym. Wszyscy uczestnicy biegu, w którym nie jest prowadzona żadna klasyfikacja końcowych miejsc, otrzymają certyfikat potwierdzający udział w „Biegu wiosny”. Najmłodsi i najstarsi uczestnicy biegu nagrodzeni zostaną okolicznościowymi statuetkami.

Celem kostrzyńskiego biegu jest promowanie zdrowego trybu życia, propagowanie biegów, jako metody na zdrowie dla każdego oraz propagowanie czynnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Samorząd miasta Kostrzyna nad Odrą oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, jeszcze raz serdecznie zapraszają dzieci, młodzież, rodziców, dziadków, dyrektorów i prezesów firm i instytucji, po prostu wszystkich, do udziału w tej rekreacyjnej biegowej imprezie.

Zapraszamy i czekamy na Was w dniu 14 maja o godzinie 11.00 na stadionie sportowym przy ul. Niepodległości 11.


Dyrektor MOSiRBurmistrz
Zygmunt MendelskiAndrzej Kunt
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign