Zapraszamy oldboyów na boiska

W dniu 28 marca br. o godzinie 17.00 na stadionie sportowym MOSiR przy ul. Niepodległości 11 w Kostrzynie nad Odrą z udziałem przedstawiciela OZPN Gorzów Wlkp. pana Tadeusza Babija odbędzie się spotkanie w sprawie startu zespołów w Lubuskiej Lidze Oldboyów ( mężczyźni w wieku 35 lat i więcej) – grupa północna w rundzie wiosennej 2012 r. Kostrzyński MOSiR, wspólnie z prezesem firmy Raven Krzysztofem Wojciechowskim, jako inicjatorzy ligi oldboyów w latach poprzednich, serdecznie zapraszają przedstawicieli zainteresowanych zespołów do udziału w tym spotkaniu.

W latach poprzednich oraz w roku ubiegłym liga oldboyów rozgrywana była z udziałem zespołów: Raven-MOSiR Kostrzyn nad Odrą, Oldboye Drezdenko, Oldboys Słubice, Korona Borek, VIVA Buszów i Błękitni Lubno.

Czekamy i zapraszamy także chętne zespoły z Gorzowa Wlkp., Witnicy, Rzepina, Ośna Lubuskiego, Słońska, Krzeszyc, Sulęcina, Międzyrzecza, czy Skwierzyny. Zapraszamy na spotkanie też chętnych z innych miejscowości z północnej części województwa lubuskiego.

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski – tel. 508 388 490. Zapraszamy.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign