Złoto po raz drugi dla Remigiusza Mecha

BiegZłoto dla Remigiusza Mecha, brązowe medale zdobywają Wiktor Zaobornyy i Eryk Szterew. Remigiusz Mech najlepszym zawodnikiem mistrzostw a SKF Olimp na trzecim stopniu podium w klasyfikacji drużynowej kadetów - to bilans Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Hitem dzisiejszego dnia była walka Remigiusza Mecha o złoto z Czechem Jakubem Meleganicem. Remik bronił tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku, to zwycięstwo da mu prawdopodobnie miejsce w kadrze narodowej na Mistrzostwa Europy. Wyniki na żywo i transmisja online TUTAJ:


MMP KiJ w Zapasach

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w zapasach - o godzinie 15-tej w licznym gronie zgromadzonych sympatyków sportów walki  i gości w osobach: członka zarządu PZZ, delegata technicznego, sędziego głównego, dwukrotnego złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich Andrzeja Wrońskiego, trenerów kadry Polski Piotra  Szczeponioka oraz Włodzimierza Zawadzkiego – mistrz olimpijski, 5-krotnego mistrza świata weteranów Mirosława Wieczorkiewicza, mistrza świata seniorów Dariusza Jabłońskiego, v-ce mistrza świata seniorów Jerzego Kopańskiego,  burmistrza miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzeja Kunta, z-cy burmistrza Zbigniewa Biedulskiego, przewodniczącego Rady Miasta Marka Tatarewwicza, zastępców przewodniczącego Rady Miasta Tadeusza Łysiaka i Michała Kunta, dyrektora MOSiR, radnego powiatu gorzowskiego Zygmunta Mendelskiego, radnych Rady Miasta Kostrzyn nad Odrą: Krystyny Srokowskiej, Mieczysława Jaszcza, Leszka Naumowicza, dyrektora  marketingu Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, radnego powiatu gorzowskiego, prezesa SKF „Olimp” Andrzeja Kaila, v-ce prezesa SKF Olimp Artura Grzelczaka, dyrektor Banku BGŻ Anety Staniszewskiej, dyrektor GBS Barlinek Oddział Kostrzyn Edyty Staniszewskiej, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Elżbiety Naumowicz, właściciela pizzerii „HEJ” Adama Frąckowiaka, właścicieli firmy Sprint Oil Marcina Bieleckiego i Sebastiana Garbowskiego, menager firmy POLCHAR Kamili Pawłowskiej, prezesa Intermarche Kostrzyn Stefana Bilińskiego, właściciela hurtowni sprzętu sportowego Colloseum Marketing Sport Mirosława Wrzesińskiego, właściciela firmy IKKA Ireneusza Suchomela, właściciela firmy turystyczno – przewozowej Mieczysława Paszkiewicza, właściciela  UNI-DAR Dariusza Pstrągowskiego, odbyło się uroczyste otwarcie Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów. W imieniu kostrzyńskiej Rady Miasta powitania wszystkich uczestników, sędziów, zawodników krajowych i zagranicznych, gości, widzów dokonał przewodniczący Rady Marek Tatarewicz.

MMP KiJ w Zapasach
Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał burmistrz Miasta Kostrzyn Andrzej Kunt, życząc wszystkim przyjezdnym  miłego pobytu w naszym mieście, zawodnikom osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaś widzom wspaniałych sportowych emocji.
Kostrzyńskie mistrzostwa były też okazją do wręczenia wyróżnień dla instytucji i firm za owocną współpracę oraz wspieranie działań na rzecz propagowania sportu i rekreacji. Wyróżnienia w postaci tabla  skierowane były dla: MIASTA KOSTRZYN NAD ODRĄ, RADY MIASTA KOSTRZYN, WYDZIAŁ OŚWIATY, KULTURY i OPIEKI, GBS BARLINEK, MZK Sp. z o.o. w Kostrzynie nad Odrą,  POLCHAR, BANK BGŻ, DREWFORM, RAVEN Sp. z o.o., WENDRE POLSKA, INTERMARCHE, IKAA Suchomel, BRICOMARCHE, WENDRE POLSKA, HANKE TISSUE.
W części artystycznej fantastycznie prezentowała się formacja taneczna „Roll Dance” działająca przy  Kostrzyńskim Centrum Kultury.
   

MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach MMP KiJ w Zapasach
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR