Zapasy - liga szkolna 13.05.2011 r.

Dnia 13.05.2011 r. Odbył się w cyklu Grand Prix II – rzut ligi szkolnej w zapasach. W turnieju wzięło udział 61 sportowców reprezentujących kostrzyńskie szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zdecydowany prym wiodły SP-4 oraz GM-1, które zwyciężyły w punktacji szkół. Zawody stały na dobrym i bardzo dobrym poziomie, dostarczając wiele emocji licznie zebranym rodzinom i kibicom.

Największą niespodzianką turnieju była wygrana Łukasza Choroszeja z faworytem tej kategorii wagowej Albertem Zapolskim oraz Dawida Sadowskiego nad Mateuszem Kucharskim /uczestnikiem finałów O.O.Mł. w Białymstoku/.

Turniej pokazał również nowe, kolejne nazwiska w gronie zwycięzców, bracia Daniel i Dawid Siroń, Damian Korczala, Eryk Szterew czy Kamil Miszkiel. Szczególne słowa uznania należą się panu Adamowi Bogdańskiemu, który zawsze jest gotów do udziału młodzieży z SP -4 do rywalizacji w każdej z dyscyplin sportu. Poniżej przedstawiamy zwycięzców kategorii wagowych.

Szkoły Podstawowe:

Gniecioszek ŁukaszSP -2
Rojek KonradSP -4
Siroń Daniel SP -4
Korczala DamianSP -2
Siroń DawidSP -4
Łuczak Paweł SP -4
Najdek OskarSP -4
Białkowski Dawid SP -4
Szterew ErykSP -4
Czarnecki MaciejSP -4
Bobrycki RyszardSP -2

Szkoły Gimnazjalne:

Choroszej ŁukaszGM -1
StańczaknPatrykGM -1
Staszewski DawidGM -1
Sadowski DawidGM -1
Miszkiel KamilGM -1

Ozdobą turnieju była walka Ł. Choroszeja z A. Zapolskim faworytem tej kategorii wagowej. W walce finałowej Albert wygrał na punkty I rundę lecz w drugiej rundzie Łukasz wykonał piękne biodro i zwyciężył przez położenie na łopatki.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign