Wakacje 2012

Bezpiecznie nad wodą

Już niedługo rozpoczną się wakacje, będące okresem regeneracji sił, relaksu, rekreacji i zasłużonego urlopu. Wszyscy chętni mają możliwość i okazję do poprawienia swojej sylwetki, zadbania o kondycję czy też pozbycia się niezbędnych kilogramów, aby jak najlepiej prezentować się innym na piaszczystych plażach. Ktoś z mądrych wyliczył, że jedna godzina leżenia (czytaj: opalania się), w promieniach słońca równa się utracie 80 kalorii, ale jeszcze lepsze efekty są oczywiście przy czynnym ruchu.

W okresie wakacyjnym kostrzyński MOSiR dla dzieci i młodzieży przygotował szereg imprez i akcji w trakcie których każdy chętny będzie miał możliwość spróbowania sił oraz okazję do przebywania na świeżym powietrzu. Organizowane będą turnieje piłkarskie, piłki siatkowej plażowej, tenisa stołowego i ziemnego, gry i zabawy wodzie, zawody wędkarskie, zawody mocowania się na macie, itp.

Do sezonu letniego przygotowano także miejski basen przy ulicy Fabrycznej, którego otwarcie nastąpi w niedzielę 24 czerwca br. Tradycyjnie z basenu będzie można skorzystać bezpłatnie. Dla młodych miłośników kąpieli czeka czysta woda, a nad bezpieczeństwem kapiących się będą czuwać odpowiednie służby ratownicze Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego. Basen do końca wakacji będzie czynny w godzinach od 10.00 do 18.00.

Tak więc z chwilą zakończenia roku szkolnego, aż do zakończenia wakacji, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci i młodzieży przygotował szereg imprez i akcji w ramach akcji „Lato”, na które serdecznie zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign