Karolina w kadrze województwa LZPS

W ostatnich dniach powołanie na konsultacje kadry młodziczek przygotowującej się do Turnieju Nadziei Olimpijskich, otrzymała zawodniczka UKS „Dwójka” Karolina Skowroń. Uczestnicząc w tegorocznych rozgrywkach zwróciła na siebie uwagę trenerów, co zaowocowało powołaniem na konsultacje kadry województwa. Szkoleniowcy byli bardzo zadowoleni z umiejętności siatkarskich jakie zaprezentowała Karolina oraz jej zaangażowania w treningi. Postępy które regularnie czyni pozwalają z nadzieją patrzeć na przebieg jej dalszej kariery sportowej.W zeszłorocznym TNO reprezentowała nas Lidia Kornas, która okrzyknięta została przez trenerów rewelacją i po jednym treningu kadryLZPS wywalczyła sobie miejsce w podstawowym składzie. Lidia nadal rozwija swoje zdolności siatkarskie, obecnie kończąc Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie nad Odrą ma propozycje dalszego rozwoju w Policach i Sulechowie. Mamy nadzieję, że podobnie potoczą się losy Karoliny, która ma o tyle łatwiejszy start w kadrzeod Lidii, że będzie mogła z innymi dziewczynami przepracować cały cykl szkoleniowy przewidziany dla tej reprezentacji. Powołanie Karoliny potwierdza prawidłowe szkolenie siatkarskie dziewcząt w klasach sportowych Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie nad Odrą, które z sukcesami startowały w tegorocznych rozgrywkach ligowych uzyskując awans do 1/8 Mistrzostw Polski zarówno w kategorii kadetek jak i młodziczek. Mamy nadzieję, że w następnych latach pojawią się wśród naszych zawodniczek dziewczyny których talent i pracowitość zostanie doceniona przez trenerów kadry.

Zapraszamy wszystkie dziewczyny z klas 6 szkół podstawowych zainteresowane uprawianiem siatkówki do zapisywania się do klasy sportowej. Wszelkich informacji udziela sekretariat Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie nad Odrą lub trener Dariusz Czarny.

siatkówka

stoją od lewej: Karolina Skowroń, Paula Janiszewska, Roksana Paluch, Aleksandra Przymuszała, Paulina Wrońska, Lidia Kornas, Aleksandra Bąk, Nikola Lewandowska

w przysiadzie: Marta Szczetyńska, Karolina Kęsek
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign