Kajaki w Kostrzynie nad Odrą

Podczas Dni Twierdzy, MOSiR Kostrzyn wspólnie z Kostrzyńskim Klubem Sportów Wodnych podjął kolejną inicjatywę mającą zachęć mieszkańców naszego miasta do aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą z wykorzystaniem możliwości jakie daje nam specyficzne położenie Kostrzyna. Tym razem w okolicy Bramy Chyżańskiej (Fosa Twierdzy Kostrzyn) zorganizowano akcję promującą kajaki, gdzie wszyscy chętni pod fachową opieką za darmo mogli stawiać pierwsze kroki z kajakiem lub doskonalić swoje umiejętności.

Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i około 50 osób skorzystało z oferty. Jeżeli pogoda dopisze w każdą środę września począwszy od 4 w godzinach 15-17 na przystani wodnej „Delfin” przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kostrzynie będzie można nieodpłatnie popływać kajakiem po przystani z możliwością wypłynięcia na Postomię. Na zajęcia zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej.

Inicjatorami takiej formy wypoczynku byli: Stanisław Malicki, Ireneusz Fall, Ryszard Szkwarek, Jacek Juskowiak, podziękowania składamy dyrektorowi MOSiR Zygmuntowi Mendelskiemu za udostępnienie kajaków.


Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign