KOMUNIKAT nr 4
Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych do lat 16
w piłce nożnej
Kostrzyn nad Odrą – 19.06.2011 r.

 

19.06.2011 r. – IV dzień – finał A o miejsca I - IV
SMS „Medyk” Gimn. nr 6 KONIN – UKS “Victoria” GAJ
Wynik:  2:1(0:1)


SMS „Medyk” : Witkowska – Matysik, Sołtysiak, Konat, Rak, Domańska, Latuszek, Zawiślak, Łasicka, Kieszkowska, Pajor.
UKS „Victoria”: Banaś – Ćwięczek, Gozdecka, Guzik, Kain, Kowal, Łagowska, Walas, Warzecha,  Zapała, Zwolenik.

Bramki:      Magdalena Warzecha  (UKS „Victoria”) 0:1
                      Ewa Pajor (SMS „Medyk”)                        1:1
                      Paulina Zawiślak (SMS „Medyk”)           2:1

Najlepsza zawodniczka spotkania – Paulina Zawiślak (SMS „Medyk”)

Obsada sędziowska:
sędzia -                           Urszula Stanik            (Dolnośląski ZPN)
sędzia - asystent 1        Agnieszka Bobowska (Śląski ZPN)
sędzia - asystent 2        Aneta Kowalska          ( Śląski ZPN)

Napomnienia: nie było.

Wykluczenia: nie było.

linia

TKKF „Stilon” GORZÓW Wlkp. – KS „Zamłynie” RADOM   
Wynik:  5:3 (2:2)


TKKF „Stilon”:  Okulewicz – Szafrańska, Kaczmarek, Kamińska, Rudkiewicz, Gawryluk, Dudek J., Wróbel, Dudek P.,Augustyniak, Wawer
KS „Zamłynie”: Rylska-Pytka – Dobrowolska, Sławińska, Witkowska, Ścibisz, Rojek, Tkaczyk, Okrój A., Okrój M., Janas, Rędzia.

Bramki:               - Anna Rędzia (KS „Zamłynie”)                0:1
                               - Anna Rędzia (KS „Zamłynie)                  0:2
                               - Klaudia Wawer (TKKF „Stilon)            1:2
                               - Marta Kamińska (TKKF „Stilon)          2:2
                               - Paulina Dudek (TKKF „Stilon”)            3:2
                               - Anna Lubowicka (KS „Zamłynie”)        3:3
                               - Aleksandra Nawęcka (TKKF „Stilon”) 4:3
                               - Klaudia Wawer (TKKF „Stilon”)          5:3
 
Najlepsza zawodniczka spotkania:  Anna Rędzia (KS „Zamłynie”).

Obsada sędziowska:
Sędzia -                        Katarzyna Lisiecka        (Wielkopolski  ZPN)
Sędzia - asystent 1     Olga Pietrzykowska      (Wielkopolski  ZPN)
Sędzia - asystent 2     Karolina Skalska            (Dolnośląski ZPN)

Napomnienia: nie było.

Wykluczenia: nie było.

1. SMS Medyk Gimnazjum nr 6 KONIN 3 9 9:1
2. TKKF „Stilon” GORZÓW Wlkp. 3 6 7:6
3. UKS „Victoria” GAJ 3 3 4:5
4. KS Zamłynie ZA KOMBUD RADOM 3 0 4:12

linia

19.06.2011 r. – IV dzień – finał B o miejsca V - VIII
MKS  „Olimpia” SZCZECIN – LKS „Rolnik” B. GŁOGÓWEK


MKS „Olimpia: Gołąb – Kocaj A. (30’ Kocaj P.), Witaszek (41’ Kijewska), Bujnowska, Godlewska, Peszko, Gładysz (32’ Hejna), Hanczarow (43’ Augustynek), Milkowska (37’ Iwanowska), Szymańska (35’ Kołodziej), Jabłońska.
LKS „Rolnik: Sobota – Suchanek, Bielska, Suchanek, Kiersztajn, Sobkowicz (45’ Duda), Globisz, Fiebich, Bogdan, Pardus, Gogolin.


Wynik: 0:2 (0:1)


Bramki:     7 minuta – Karolina Gogolin  (LKS „Rolnik”)    0:1
                  29 minuta – Agata Sobkowicz    (LKS „Rolnik”)    0:2

Najlepsza zawodniczka spotkania  –  Anna Suchanek (LKS „Rolnik).

Obsada sędziowska:
sędzia -                           Aneta Kowalska          (Śląski ZPN)
sędzia - asystent 1        Urszula Stanik             (Dolnośląski ZPN)
sędzia - asystent 2        Katarzyna Lisiecka    (Wielkopolski ZPN)

Napomnienie: nie było.

Wykluczenia: nie było.

linia

EZL „Zagłębie” LUBIN - MUKS „Praga” WARSZAWA


EZL „Zagłębie”: Bugajska – Tkaczyk, Bagińska, Sojka, Kowalewska, Zając, Wacławczyk, Kurosz, Zych, Kosińska, Lorek.
MUKS „Praga:  Żmijewska – Kujawska, Żółtowska, Dymitrowicz, Kownacka, Dymińska, Kłobukowska (35’ Trzepałka), Bekker, Mostowska, Bardyguła, Zajączkowska.


Wynik:    1:0 (1:0)


Bramki: 9 minuta – Gabriela Zych  (EZL „Zagłębie”)    1:0

Najlepsza zawodniczka spotkania:  Gabriela Zych ( EZL „Zagłębie”)

Obsada sędziowska:
Sędzia -                        Aleksandra Guzek        (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 1     Agnieszka Bobowska   (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 2     Dorota Dymek               (Opolski ZPN)

Napomnienia: Klaudia Kurosz (Zagłębie) – faul – nierozważny atak w nogi przeciwnika.

Wykluczenia: nie było.

1. LKS „Rolnik” b. GŁOGÓWEK 3 7 4:0
2. EZL „Zagłębie” LUBIN 3 7 3:0
3. MUKS „Praga” WARSZAWA 3 3 5:3
4. MKS „Olimpia” SZCZECIN 3 0 0:9

Najlepsza zawodniczka MP – KATARZYNA KONAT (SMS „Medyk”).

Najlepsza bramkarka MP   - ANNA OKULEWICZ (TKKF „Stilon).

Najlepsza strzelczyni MP -EWA PAJOR (SMS Medyk KONIN)  - 5 bramek.

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign