KOMUNIKAT nr 3
Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych do lat 16
w piłce nożnej
Kostrzyn nad Odrą – 18.06.2011 r.

 

18.06.2011 r. – III dzień – finał B o miejsca V - VIII
MKS “Olimpia” SZCZECIN – EZL “Zagłębie” LUBIN


MKS „Olimpia: Gołąb – Kocaj A. (26’ Myrcha), Kocaj P. (26’ Godlewska), Witaszek, Bujnowska, Peszko (34’ Kijewska), Szymańska (43’ Augustynek), Gładysz (39’ Hejna), Milkowska, Jabłońska (41’ Kołodziej), Iwanowska (35’ Hanczarow).
EZL „Zagłębie”: Bugajska – Tkaczyk, Bagińska, Sojka, Kowalewska, Zając, Wacławczyk, Kurosz, Zych, Kosińska, Lorek.


Wynik: 0:2 (0:2)


bramki:   10 minuta – Daria Zając        (EZL „Zagłębie)    0:1
                  15 minuta – Klaudia Kurosz (EZL „Zagłębie)    0:2

Najlepsza zawodniczka spotkania –  Klaudia Kurosz (EZL „Zagłębie”)

Obsada sędziowska:
sędzia -                           Katarzyna Lisiecka          (Wielkopolski ZPN)
sędzia - asystent 1        Olga Pietrzykowska        (Wielkopolski ZPN)
sędzia - asystent 2        Karolina Skalska              (Dolnośląski ZPN)

Napomnienie: nie było.

Wykluczenia: nie było.

linia

LKS „Rolnik” B. GŁOGÓWEK – MUKS „Praga” WARSZAWA


MUKS „Praga:  Żmijewska – Kujawska, Żółtowska, Dymitrowicz, Kownacka, Komorowska (23’ Kłobukowska), Dymińska, Bekker, Mostowska, Bardyguła (Trzepałka), Zajączkowska.

LKS „Rolnik: Sobota – Suchanek P., Bielska, Suchanek A., Kiersztajn, Sobkowicz, Globisz, Fiebich, Bogdan, Pardus, Gogolin.


Wynik:   2:0 (1:0)


Bramki: 10 minuta – Kinga Pardus           (LKS „Rolnik”)   1:0
               37 minuta – Karolina Gogolin     (LKS „Rolnik”)   2:0

Najlepsza zawodniczka spotkania:  Aleksandra Żmijewska (MUKS Praga)

Obsada sędziowska:
Sędzia -                        Aleksandra Guzek        (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 1     Agnieszka Bobowska   (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 2     Dorota Dymek              (Opolski ZPN)

Napomnienia: nie było.

Wykluczenia: nie było.

1.

LKS „Rolnik” Głogówek
EZL „Zagłębie” Lubin

1
1
3
3
2:0
2:0
3. MUKS „Praga” Warszawa
MKS „Olimpia” Szczecin
1
1
0
0
0:2
0:2

linia

EZL “Zagłębie” LUBIN – LKS „Rolnik” B. GŁOGÓWEK


LKS „Rolnik: Sobota – Suchanek P., Bielska, Suchanek A., Kiersztajn, Sobkowicz, Globisz, Fiebich, Bogdan, Pardus, Gogolin.
EZL „Zagłębie”: Bugajska – Tkaczyk, Bagińska, Sojka, Kowalewska, Zając, Wacławczyk, Kurosz, Zych, Kosińska, Lorek.


Wynik: 0:0, karne: 4:3.


Najlepsza zawodniczka spotkania –  Kinga Pardus (LKS „Rolnik”)

Obsada sędziowska:
sędzia -                           Aneta Kowalska          (Śląski ZPN)
sędzia - asystent 1        Dorota Dymek             (Opolski ZPN)
sędzia - asystent 2        Aleksandra Guzek      (Śląski ZPN)

Napomnienie: nie było.

Wykluczenia:  nie było.

linia

MKS „Olimpia”  SZCZECIN - MUKS „Praga” WARSZAWA


MKS „Olimpia: Gołąb – Myrcha (33’ Kocaj A.), Witaszek (38’ Kocaj P.), Godlewska, Bujnowska,  Jabłońska, Szymańska (46’ Augustynek), Gładysz 36’ Hejna), Milkowska (20’ Hanczarow), Iwanowska (30’ Peszko), Kijewska (40’ Kołodziej).
MUKS „Praga:  Żmijewska – Kownacka, Żółtowska, Dymińska, Kujawska, Kłobukowska (40’ Bardyguła) , Bekkier, Dymitrowicz, Zajączkowska, Trzepałka (37’ Łosień), Mostowska.


Wynik: 0:5 (0:2)


Bramki: 18 minuta  - Dominika Kłobukowska (MUKS „Praga”)
                 21 minuta – Katarzyna Mostowska     (MUKS „Praga”)
                 32 minuta – Dominika Dymitrowicz  (MUKS „Praga”)
                 33 minuta – Dominika Dymitrowicz  (MUKS „Praga”)
                 41 minuta – Weronika Bekker            (MUKS „Praga”)

Najlepsza zawodniczka spotkania: Weronika Bekker (MUKS Praga)

Obsada sędziowska:
Sędzia -                        Urszula Stanik                  (Dolnośląski ZPN)
Sędzia - asystent 1     Karolina Skalska             (Dolnośląski ZPN)
Sędzia - asystent 2     Olga Pietrzykowska        (Wielkopolski ZPN)

Napomnienia: nie było.

Wykluczenia: nie było.

1. EZL „Zagłębie” LUBIN 2 4 2:0
2. LKS „Rolnik” b. GŁOGÓWEK 2 4 2:0
3. MUKS „Praga” WARSZAWA 2 3 5:2
4. MKS „Olimpia” SZCZECIN 2 0 0:7

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign