KOMUNIKAT nr 1
Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych do lat 16
w piłce nożnej
Kostrzyn nad Odrą – 16.06.2011 r.

 

16.06.2011 r. – I dzień – finał A o miejsca I - IV
SMS „Medyk” Gimn. nr 6 KONIN – TKKF „Stilon” GORZÓW

Wynik: 3:0 (2:0)
SMS „Medyk” : Witkowska – Matysik, Sołtysiak, Konat, Rak, Domańska (31’ Olejniczak, 43’ Adamczyk), Latuszek, Zawiślak, Łasicka (56’ Kucharska), Kieszkowska (51’ Brzozowska), Pajor (59’ Kościelna).
TKKF „Stilon”:  Okulewicz – Szafrańska (26’ Dudek), Kaczmarek, Kamińska, Gawryluk (47’ Kożuchowska), Wróbel, Rudkiewicz, Augustyniak, Dudek P., Wawer, Waszkiewicz (Prentka).

Bramki: 15 minuta      Ewa Pajor (SMS Medyk Konin)    1:0
                 24 minuta      Ewa Pajor  (SMS Medyk Konin)   2:0
                31 minuta      Ewa Pajor  (SMS Medyk Konin)    3:0

Najlepsza zawodniczka spotkania – Ewa Pajor (SMS Medyk)

Obsada sędziowska:
sędzia -                            Urszula Stanik          (Dolnośląski ZPN)
sędzia - asystent 1         Karolina Skalska     (Dolnośląski ZPN)
sędzia - asystent 2         Dorota Dymek          (Opolski ZPN)

Napomnienie:
28 minuta -   Joanna Dudek (TKKF „Stilon) – złapanie przeciwniczki za koszulkę, przerwanie korzystnej akcji

Wykluczenia: nie było.

linia


UKS „Victoria” Gaj – KS Zamłynie  ZA Kombud Radom
Wynik: 3:1 (0:0)


UKS „Victoria”: Banaś – Ćwięczek, Kaim, Kowal, Łagowska (53’ Gozdecka), Matyja, Walas, Warzecha (48’ Porosło), Zapała (57’ Czort), Zwolenik, Guzik.
KS „Zamłynie”: Rylska-Pytka – Dobrowolska (56’ Wilk), Sławińska, Będzia, Ścibisz (16’ Okrój Magdalena), Rojek (25’ Lubowicka), Okrój A., Tkaczyk, Warchoł, Witkowska, Janas (56’ Wiewiór).

Bramki:   34 minuta Anna  Zapała         (UKS Victoria)    1:0
                  37 minuta Anna Zapała          (UKS Victoria)     2:0
                  57 minuta Monika Zwolenik  (UKS Victoria)   3:0
                  60 minuta Magdalena Okoń   ( KS Zamłynie)    3:1

Najlepsza zawodniczka spotkania: Anna Zapała (UKS Victoria).   

Obsada sędziowska:
Sędzia -                         Aleksandra Guzek        (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 1      Agnieszka Bobowska   (Śląski ZPN)
Sędzia - asystent 2      Aneta Kowalska            (Śląski ZPN)

Napomnienia: nie było.

Wykluczenia: nie było.

1. SMS Medyk Gimnazjum nr 6 KONIN 1 3 3:0
2. UKS Victoria GAJ 1 3 3:1
3. KS Zamłynie ZA KOMBUD RADOM 1 0 1:3
4. TKKF Stilon   GORZÓW  Wlkp. 1 0 0:3


Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign