Horror w ostatnich sekundach i remis 3:3

Turniej PN

Zacięty bój nasi futsalowcy z TS Celuloza stoczyli w niedzielę z GI Malepszy Futsal remisując 3:3. Początek meczu był dość nerwowy, wiele błędów i brak spektakularnych akcji skutkował długim oczekiwaniem na pierwszą bramkę. Choć przeważaliśmy od pierwszych chwil meczu to dopiero w 12 minucie po szybkiej kontrze i znakomitym podaniu Sebastiana Jankowskiego do bramki bezbłędnie trafia Piotr Siembida. Nasi piłkarze prowadzeni przez Michała Mendelskiego, po zdobyciu tej bramki podkręcili nieco tempo i coraz częściej zagrażali bramce gości. Niestety w 18 minucie trochę niespodziewanie bramkę wyrównującą zdobywają goście po uderzeniu z rzutu wolnego Bartosza Tomaszewicza.

Turniej PN

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1. Początek drugiej połowy do to już zupełnie inny mecz, TS Celuloza bardzo mocno rusza do ataku, mamy akcję za akcją i zdobywamy 2 bramki w ciągu 4 minut najpierw do bramki gości trafia Dawid Olszewski(22 min) a za chwilę niezawodny Sebastian Jankowski(24 min) i prowadzimy 3:1. Jednak chwila nieuwagi i w tej samej minucie tracimy bramkę i jest już 3:2. Sytuacja na boisku staje się trochę nerwowa, trwają przepychanki a sędziowie odgwizdują kolejne przewinienia zawodników i niewiele przed końcem meczu, każdy z zespołów ma już po 5 fauli a każdy następny skutkuje rzutem karnym. Trener zawodników z Leszna wyprowadza bramkarza do pola gry i krzyczy do swoich zawodników, że nie ma różnicy czy będzie 3:2 czy 4:2 i goście ruszają do ataku, a my niestety nie wykorzystujemy kolejnych sytuacji strzeleckich co mści się okropnie i na 27 sekund przed końcem meczu goście wyrównują i mecz kończy się wynikiem 3:3.

Składy:
Celuloza Kostrzyn: Marcin Buliczak, Marcin Wasilewski, Piotr Siembida, Artur Korman, Sebastian Jankowski, Kamil Orłowski, Rafał Weyer, Łukasz Filus, Krzysztof Bednarek, Dawid Olszewski, Ernest Matuszczak, Dawid Krygier, Daniel Siroń: Trener Michał Mendelski

GI Malepszy Futsal Leszno: Dominik Sadowski, Łukasz Chmielewski, Jakub Molicki, Damian Drewnowski, Filip Walczak, Łukasz Janowicz, Bartosz Tomaszewicz, Dariusz Szafrański: Trener Tomasz Krysiak

Bramki: Piotr Siembida 12′ Dawid Olszewski 22′ Sebastian Jankowski 24′ – Bartosz Tomaszewicz 18′ Dariusz Szafrański 24′ Jakub Molicki 39′

Żółte kartki: Artur Korman 24′

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN