EKSTRAKLASA TENISA STOŁOWEGO W Kostrzynie nad Odrą

Tenis stołowy Bardzo bogata w imprezy tenisa stołowego będzie nadchodząca sobota i niedziela . W sobotę 9.04.2011 o godz. 16.00 po raz ostatni w tym sezonie będziemy mieli okazje oglądać beniaminka I ligi mężczyzn UKS Warta Kostrzyn nad Odrą , która to spotka się z drużyną Euro-Styl MRKS Gdańsk.

Drużyna gości to bezpośredni sąsiad w tabeli naszej drużyny. W Gdańsku był szczęśliwy remis (5:5) dla gospodarzy. Liczymy na rewanż.

W niedzielę tj. 10.04.2011r. godz. 10.00 UKS Warta wspólnie z MOSiR Kostrzyn nad Odrą i Lubuskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego organizują Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego we wszystkich kategoriach młodzieżowych. Do Kostrzyna przyjadą wszyscy najlepsi zawodnicy Województwa Lubuskiego w kategoriach ( młodzik, kadet, junior) dziewcząt i chłopców.

Natomiast w niedzielę 10.04.2011r. o godz.17.00 hit sezonu! nasza debiutująca drużyna w I lidze mężczyzn spotka się w Finale Wojewódzkim Pucharu Polski z ekstraklasową drużyną GORZOVI z Gorzowa Wlkp. Rywal naszej drużyny to czołówka ekstraklasy. W obecnym sezonie już zakwalifikowała się do najlepszej 4 która bezpośrednio walczy o medale Ligowych Mistrzostw Polski. W składzie naszych przeciwników zobaczymy 2 obcokrajowców ( Białorusina i Czecha). Faworytem jest drużyna z Gorzowa . Liczymy jednak na ciekawą walkę bo nasi zawodnicy znają przeciwników ( często z nimi trenują) . Tanio skóry nie sprzedają i na pewno w poszczególnych pojedynkach nie stoją na straconej pozycji.

Serdecznie zapraszamy. To wyjątkowa okazja a sportowych emocji nie zabraknie.

Wstęp wolny
.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign