32. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej

Znamy finalistów

Z udziałem blisko 130 zawodników reprezentujących 11 drużyn, w dniach 19 – 20 stycznia br. zainaugurowane zostały 32 Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta.

Kostrzyńska impreza należy do jednych z najstarszych na Ziemi Lubuskiej. W 1982 roku pierwszym zwycięzcą został zespół Przetwórstwa KZP (Kostrzyńskie Zakłady Papiernicze – obecnie Arctic Paper Kostrzyn), w dziesiątej edycji górą był Diofan KZP, w 20. mistrzostwach zwyciężył zespół PAVLUS, a w 2011 roku w 30 mistrzostwach nadodrzańskiego grodu główne trofeum przypadło Filiusowi Metal. Inicjatorem kostrzyńskiej imprezy, od pierwszych jego mistrzostw jest Zygmunt Mendelski – dyrektor MOSiR.

Wyniki gier eliminacyjnych grupy „A” z dn. 19.01. PEKAES-DRZEWICE – Wendre Polska 1:4 (1:3), D. Krupa – Garczyński 2, K. Głowacki, Semeniuk, Żabice – ICT Poland 2:0 (1:0), P. Kowalczyk, Dobysz, BU3EK – Czarni Słubice 3:0 vo, PEKAES-DRZEWICE – ICT Poland 2:1 (0:1), Janusz, Srokowski – Madej, Wendre Polska – Czarni Słubice 3:0 vo, BU3EK – Żabice 4:1 (1:1), K. Buczyński , 2, Jaskóła 2 – Leszczyński, PEKAES-DRZEWICE – Czarni Słubice 3:0 vo, Żabice – Wendre Polska 4:1 (1:1), P. Kowalczyk 2, K. Kowalczyk, Leszczyński – Garczyński, BU3EK – ICT Poland 3:1 (1:1), Urman, M. Truszkowski, K. Buczyński – Madej, Czarni Słubice – Żabice 0:3 vo, PEKAES-DRZEWICE – BU3EK 2:0 (1:0), Maciążek, Srokowski, Wendre Polska – ICT Poland 3:1 (1:1), Garczyński 2, Semeniuk - Madej, PEKAES-DRZEWICE - Żabice 2:0 (1:0), Janusz, Maciążek, ICT Poland – Czarni Słubice 3:0 vo, Wendre Polska – BU3EK 1:1 (0:1), K. Głowacki – M. Truszkowski.

Grupa A:
Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. PEKAES-DRZEWICE 5 12:3 10:5
2. BU3EK 5 10:5 11:5
3. WENDRE POLSKA 5 10:5 12:7
4. ŻABICE 5 9:6 10:7
5. ICT POLAND 5 3:12 6:10
6. CZARNI  SŁUBICE 5 0:15 0:15


Do finału „A’ awans uzyskały zespoły: PEKAES-DRZEWICE, BU3EK, Wendre Polska, w finale „B” o miejsca VII – XI grać będą: Żabice, ICT Poland,. Zespól Czarnych Słubice – zrezygnował z udziału w turnieju.

Wyniki gier eliminacyjnych grupy „B” z dnia 20.01. Sarenka osiedle Leśne – Larix-Pomorzanin Cychry 0:2 (0:0) Budzyn 2, Podravka Polska – Polchar 5:2 (3:1), Migdal 3, Fałat, Szkolnicki – Am. Kłodawski, Balcerzak, Filius Metal – Arctic Paper 1:1 (0:0), S. Jankowski – Strojny, Sarenka osiedle Leśne – Polchar 5:2 (3:0), Chuchnowski 2, Mech, Kozłowski – Am. Kłodawski, Balcerzak, Larix-Pomorzanin – Filius Metal 1:3 (1:1), Noga – S. Jankowski 2, Budzałek, Arctic Paper – Podravka Polska 0:3 (0:2), Migdal 2, Fałat, Sarenka osiedle Leśne – Filius Metal 0:1 (0:0), D. Jankowski, Podravka Polska – Larix-Pomorzanin 2:6 (0:3), Migdal, Owsiany – Noga 2, Budzyn, Majewski, Zając, Skwierczyński, Arctic Paper – Polchar 2:0 (1:0), Guzowski, Wnuk, Filius Metal – Podravka Polska 5:0 (3:0), R. Żygielewicz 2, S. Jankowski, D. Jankowski Wójciak, Sarenka osiedle Leśne – Arctic Paper 3:1 (2:0), K. Jankowski 2, Kozłowski - Guzowski, Polchar– Larix-Pomorzanin 2:4 (1:3), Balcerzak, Łakomiak – Jakiełek 2, Noga, Budzyn, Sarenka osiedle Leśne – Podravka Polska 1:1 (0:1), S. Żychowicz - Migdal, Filius Metal – Polchar 2:1 (1:1), Wójciak, S. Jankowski - Niepokolenko, Larix-Pomorzanin – Arctic Paper 4:0 (2:0), Majewski 2, Budzyn, Szozda.

Grupa B:
Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. FILIUS METAL 5 13:2 12:3
2. LARIX-POMORZANIN 5 12:3 17:7
3. SARENKA OS. LEŚNE 5 7:8 9:7
4. PODRAVKA POLSKA 5 7:8 11:14
5. ARCTIC PAPER 5 4:11 4:11
6. POLCHAR 5 0:15 7:18


Do finału „A” awansowały zespoły: Filius Metal, Larix-Pomorzanin Cychry i Osiedle Leśne. W finale „B” o miejsca VII – XI grać będą zespoły: Podravka Polska, Arctic Paper, Polchar.

Klasyfikacja strzelców: W dniu 2 lutego (sobota) od godziny 9.30 rozgrywane będą mecze finału „B”, dzień później (03.02.) od godziny 9.30 rozgrywany będzie finał „A”. Planowane zakończenie mistrzostw z wręczeniem nagród około godziny 14.15.
Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign