31. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta

Grupa A: PEKAES - Sarenka osiedle Leśne 4:2 (2:2), Strojny 2, G. Kowalski, Żurawski – Kozłowski, Fafuła, Filius Metal - Intermarche 1:0 (0:0),Urman, Larix-Pomorzanin Cychry - Orlen Sulęcin 5:1 (0:1), Zając 2, Skoczek, Smaroń, Rymar- R. Kotwica, Filius Metal - Sarenka osiedle Leśne 4:0 (4:0), S. Jankowski 3, Ł. Żygielewicz, Larix-Pomorzanin – Intermarche 2:1 (1:1),Smaroń, Chrobak -Chuchnowski, PEKAES - Orlen 3:1 (0:1), Strojny 2, Owczarzak – Dobrowolski, Intermarche - Sarenka osiedle Leśne 4:1 (2:0), Wasilewski, Bogusz, Kostowiecki, Torbiczuk- Fafuła, PEKAES -Larix-Pomorzanin 2:0 (0:0), Bednarek 2, Filius Metal - Orlen 8:3 (2:2),Jankowski 4, Budzałek 3, Urman- Dobrowolski 2, Miszon, PEKAES – Intermarche 2:1 (2:1), Strojny 2 - Kaczorowski, Sarenka osiedle Leśne - Orlen 5:4 (1:2), Niziński, Musiał, Burzyński, Kozłowski, Iwańczyk - Dobrowolski 3, Miszon, Filius Metal -Larix-Pomorzanin 1:1 Budzałek- Zając, Intermarche – Orlen 5:1 (2:0),Chuchnowski, Kaczorowski, Torbiczuk, Kostowiecki, Zdanowski - R. Kotwica, Larix-Pomorzanin - Sarenka osiedle Leśne 2:1 (1:1),Smaroń, Zając - Fafuła, Filius Metal - PEKAES 3:0 (1:0), Jankowski 2, Czarnecki

Tabela - grupa A:
Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. FILIUS METAL 5 13:2 17:4
2. PEKAES 5 12:4 11:7
3. LARIX-POMORZANIN 5 10:5 10:6
4. INTERMARCHE 5 6:9 11:7
5. SARENKA OS. LEŚNE 5 3:12 9:18
6. ORLEN 5 0:15 10:26


Grupa B: Arctic Paper - Podravka Polska 3:2(1:1), Barth 2, Papiernik - Wiśniewski, Różański, Wendre Polska - Polchar 3:1 (0:0), Urbanowicz 2, Semeniuk - Pokolenko, IKAA - TRANS 6:0 (4:0), Olszewski 2, Krupa 2, Najdek, Bułgajewski, Podravka Polska - Polchar 1:0 (0:0), Fałat, Wendre Polska - IKAA 2:1 (1:0),Semeniuk, Garczyński - Bochenek, Arctic Paper - TRANS 5:0 (2:0), Czeleń 2, Matuszczak, Urbaniak, Papiernik, Podravka Polska -Wendre Polska 1:0 (1:0), Wiśniewski, Arctic Paper - IKAA 3:1 (1:1), Matuszczak, Papiernik, Czeleń - Szcześniak, Polchar - TRANS 3:2 (1:1),Pokolenko 2, Szandurski - Marchatiuk 2, Arctic Paper - Wendre Polska 2:1 (2:0),Czeleń, Matuszczak - Semeniuk, Podravka Polska - TRANS 5:1 (1:0), Białomazur 2, Wisniewski, Różański, Deleong - Marchatiuk, IKAA -Polchar 2:0 (1:0), Olszewski 2, Wendre Polska - TRANS 5:0 (3:0), Garczyński 2, Semeniuk 2, Lemańczyk, Podravka Polska - IKAA 1:1 (0:0), Wiśniewski - Bochnak, Arctic Paper -Polchar 5:0 (1:0), Matuszczak 2, Barth 2, Czeleń

Tabela - grupa B:
Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. ARCTIC PAPER 5 15:0 18:4
2. PODRAVKA POLSKA 5 10:5 10:5
3. WENDRE POLSKA 5 9:6 11:5
4. IKAA 5 7:8 11:6
5. POLCHAR 5 3:12 4:13
6. TRANS 5 0:15 3:24


Klasyfikacja strzelców: 11.02.2012 r. (sobota) – gry finałowe

Tabela finału „B” z zaliczeniem wyników z gier eliminacyjnych

Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
7. IKAA 2 6:0 8:0
8. INTERMARCHE 2 6:0 9:2
9. POLCHAR 2 3:3 3:4
10. SARENKA os. Leśne 2 3:3 6:8
11. ORLEN 2 0:6 5:10
12. TRANS 2 0:6 2:9

Terminarz gier - finał  „B” o miejsca VII - XII


Tabela finału „A” z zaliczeniem wyników z gier eliminacyjnych

Lp. Zespół Mecze Punkty Bramki
1. ARCTIC PAPER 2 6:0 5:3
2. FILIUS METAL 2 4:2 4:1
3. PODRAVKA  POLSKA 2 3:3 3:3
4. PEKAES 2 3:3 2:3
5. LARIX-POMORZANIN 2 1:5 1:3
6. WENDRE   POLSKA 2 0:6 1:3

Terminarz gier – finał „A” o miejsca I – VI

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign