XII Mistrzostwa Pracowników Zakładów Pracy o „Puchar Prezesa MZK”

Trzy zespoły bez porażki

W dniu 14 stycznia br. od godziny 9.30 w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 6 rozegrano pierwszych 20 spotkań XII Mistrzostw Pracowników Zakładów Pracy o „Puchar Prezesa Miejskich Zakładów Komunalnych” Olgierd Kłaptocza.

W tegorocznych zawodach udział bierze 107 mężczyzn reprezentujących 10 zespołów. Mecze grane są systemem „każdy z każdym” 2 x 6 minut. W niedzielnych spotkaniach strzelono 73 goli, a prym po czterech kolejkach wiodą zespoły Filiusa Metal, Arctic Paper oraz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, które trzykrotnie powygrywały swoje spotkania i po jednym remisując. Bardzo ambitnie grały zespoły MZK, Polcharu i Wendre Polska, dzielnie stawiając opór rywalom. Zespól Polcharu bardzo bliski był zdobycia punktów w dramatycznym pojedynku z KM PSP. Przez ponad 10 minut to oni prowadzili w tym spotkaniu, ale „strażacy” najpierw 60 sekund przed końcem meczu doprowadzili do remisu, by na 5 sekund przed jego zakończeniem, zdobyć bramkę z rzutu karnego. Ubiegłoroczni brązowi medaliści KM PSP, mieli też kłopoty z „komunalnymi”, strzelając jedyną „złotą” bramkę w 10 minucie spotkania. Podobnie było w spotkaniach Filius Metal - ICT Poland i Raven - Wendre Polska, gdzie zwycięskie bramki padały w ostatnich minutach spotkania.

Wyniki:

MZK - Ochotnicza Straż Pożarna 1:1(0:1), Suroń - Chojka, Arctic Paper - POLCHAR 3:0 (1:0), Urbaniak, Czeleń, Matuszczak, Komenda Miejska PSP - MZK 1:0 (0:0), Świątkowski, OSP - POLCHAR 3:0 (2:0), Jesionek, Pacyna, Chojka, Arctic Paper - MZK 2:0 (1:0), Matuszczak, Czeleń, KM PSP - OSP 4:0 (2:0), Kudelski 2, Ambroszczyk, Filus, POLCHAR - MZK 3:2 (2:1), Balcerzak 2, Borecki - Jagiełło, Minko, Arctic Paper - KM PSP 1:1 (0:0), Urbaniak - Kudelski, RAVEN - Hanke Tissue 3:0 (1:0), Paweł Rupniak 2, Komiel, Filius Metal - Wendre Polska 3:0 (1:0) Budzałek 2, Urman, KM PSP - POLCHAR 4:3 (0:2), Filus, Świątkowski, Szachnowski, Buliczak - Szandurski, Pokolenko, Balcerzak, Arctic Paper – OSP 3:1 (0:0), Matuszczak 3 – Chojka, ICT Poland – RAVEN 1:0 (0:0), Madej, Filius Metal – Hanke Tissue 8:0 (2:0), Budzałek 2, Landowski 2, Urman 2, Grala, Młynarski, ICT Poland – Wendre Polska 2:0 (1:0), Kuśnierczak, Rajkiewicz, RAVEN – Filius Metal 1:1 (1:1), Witkowski - Budzałek, Wendre Polska - Hanke Tissue 3:1 (3:0), Semeniuk 2, Garczyński - Guzowski, Filius Metal - ICT Poland 3:2 (2:1), Wójcik, Budzałek, Urman - Madej 2, RAVEN - Wendre Polska 3:2 (1:1), Witkowski 2, Paweł Rupniak - Semeniuk 2, ICT Poland - Hanke Tissue 5:2 (3:1), Rajkiewicz 2, Madej, Kuśnierczak, Bednarek - Guzowski, Sozański

10. Hanke Tissue 4 0 3:19

Klasyfikacja strzelców: W dniu 21 stycznia br. od godziny 9.30 do godziny 15.50 rozegranych zostanie kolejnych 25 spotkań, a o godzinie 16.00 nastąpi podsumowanie dwunastej edycji mistrzostw zakładów pracy z wręczeniem nagród.

Kostrzyński MOSiR oraz Miejskie Zakłady Komunalne serdecznie zapraszają kibiców sportu i rekreacji do śledzenia przebiegu halowego turnieju.