O „Puchar Dyrektora MOSiR”

X Spinningowe zawody wędkarskie

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 3 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą pragną serdecznie zaprosić wędkarzy wszystkich kostrzyńskich kół oraz wędkarzy okręgu gorzowskiego do udziału w dniu 24 października 2010 r. w 10. Spinningowych Zawodach Wędkarskich o „Puchar Dyrektora MOSiR” Zygmunta Mendelskiego. Zbiórka dla wszystkich zawodników zaplanowana została w dniu zawodów (24.10.) na godzinę 6.30 przy rzece „Odra” na wysokości osiedla Szumiłowo.

Teren zawodów: rzeka Warta, od zakładów papierniczych Arctic Paper w Kostrzynie nad Odrą do ujścia do Odry, rzeka Odra od ujścia Warty do drogi w miejscowości Kaleńsko.

Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach: seniorów, kobiet i juniorzy. Uwaga – juniorzy mogą startować wyłącznie z opiekunem. Zawody rozegrane zostaną zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Wędkarskiego, a jego wyniki zaliczane są do Grand Prix Okręgu PZW Gorzów Wlkp.

Zapisy chętnych i opłatę startową w wysokości 20 złotych przyjmować do dnia 21 października 2010 r. będzie sklep wędkarski „SUM” przy ul. Kopernika w Kostrzynie nad Odrą. Zapisy przyjmują także: sekretarz PZW nr 3 Jan Włodarczak – tel. 514 547198, Zarząd Okręgu. PZW Gorzów Wlkp. oraz pan Stefan Chwirot.

Program minutowy zawodów:
  • 6.15 – 6.45 – rejestracja zawodników
  • 6.45 – 7.00 – otwarcie zawodów
  • 7.00 – 14.00 – zawody spinningowe
  • 14.30 – zamkniecie wagi
  • 15.00 – 15.30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, zamknięcie zawodów.
Organizatorzy zawodów zapewniają puchary, upominki, dyplomy, posiłki oraz napoje.

W ubiegłorocznych zawodach w kategorii seniorów zwyciężył Stanisław Chiliński (PZW nr 3 Kostrzyn nad Odrą) – 8.760 pkt., w kategorii kobiet najlepszą okazała się Krystyna Kasperkiewicz (PZW nr 3 Kostrzyn nad Odrą) – 840 pkt., zaś w kategorii juniorów I miejsce wywalczył Wojciech Szerwiński (PZW nr 3 Kostrzyn nad Odrą) – 1.540 pkt.

Kto będzie najlepszy w dziesiątej edycji w tych jakże ciekawie zapowiadających się spinningowych wędkarskich zmaganiach?

Zarząd Koła PZW nr 3 oraz MOSiR serdecznie zapraszają wędkarzy do udziału w zawodach.

Informujemy, że w dniu 7 listopada br. także na rzece „Odra” rozgrywane będą ogólnopolskie zawody spinningowe o „Puchar Burmistrza” Andrzeja Kunta. Zbiórka w dniu zawodów o godzinie 7.00 przy dawnej przystani straży granicznej na Starym Kostrzynie. Organizatorami tych corocznych zawodów są PZW nr 1 Kostrzyn nad Odrą oraz MOSiR.

Więcej o zawodach na stronie: www.mosir-kostrzyn.pl

Zapraszamy

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign