Oferta

Zajęcia treningowe odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 18.30 - 20.00 w hali MOSiR przy ul. Niepodległości 11 w Kostrzynie nad Odrą. Ćwiczymy na macie, w tradycyjnych strojach japońskich (aikidogi, popularne ,,kimona’’), ale nie jest to wymogiem – można ćwiczyć również w zwykłym stroju sportowym (np. dres). Zajęcia składają się z nauki kroków, zwrotów i bezpiecznych padów, nauki technik aikido bez broni oraz przeciwko broni. Są też elementy masażu, ćwiczenia oddechowe, a dla dzieci – zabawy i gry zespołowe. Na zajęciach wprowadzane są też elementy innych szkół i systemów walki. Treningi można zacząć już w wieku 6 lat, a górną granicą są możliwości ćwiczącego – mamy nawet adeptów powyżej 50 roku życia. W grupie są zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Ten system samoobrony odpowiada szczególnie paniom, których w naszym klubie jest szczególnie dużo. Corocznie odbywają się egzaminy na stopnie uczniowskie kyu.

Dzięki zawartej umowie przez prezesa klubu Aikido Renshu Artura Rosiaka z dyrektorem MOSiR Zygmuntem Mendelskim, klub ma możliwość korzystania z hali sportowej i jej pomieszczeń (szatnie, umywalnie, siłownia, sauna), na ogólnych zasadach obowiązujących w Ośrodku dla stowarzyszeń sportowych realizujących zadanie publiczne. Na uwagę zasługuje fakt, bardzo dobrej prowadzonej współpracy Klubu Aikido z MOSiR oraz SKF „Olimp”.

Szczegółowych informacji o zajęciach można zasięgnąć pod nr telefonu 601 937378 – Artur Rosiak – Prezes Klubu. Klub Aikido Renshu ma też swój profil na „Naszej Klasie”, pod swoją pełną nazwą.

Serdecznie zapraszamy sympatyków aikido do skorzystania z naszej oferty.

Artur Rosiak – Prezes Klubu Aikido Renshu

Tworzenie stron WWW © - R. Hejnowicz & Dotka Webdesign