10 medali zapaśników w Starej Kamienicy

10 medali w Starej Kamienicy na inauguracji nowego sezonu zapaśniczego. Niezwykle udany początek nowego sezonu sportowego zaliczyli nasi zapaśnicy dobywając dziesięć medali na matach w Starej Kamienicy. W sobotę 11 marca na wadze stawiło się aż 130 zawodników z 13 klubów. Dodatkowo rangę imprezy podwyższyła obecność dwóch ekip z Niemiec. Rywalizacja dzieci i młodzieży rozgrywana była na trzech matach i trwała blisko 5 godzin. Nasza ekipa okazała się bardzo mocna zarówno w grupie młodzików 13-15 lat jak również w dzieciach 7-12 lat. I właśnie dzięki temu udało nam się zdobyć 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej wyprzedzając o wiele liczniejsze ekipy np. z Wałbrzycha, Jeleniej Góry czy Bielawy.


zapasyStaraKamienica
zapasyStaraKamienica

Duże słowa pochwały należą się naszym najmłodszym zapaśnikom, którzy zaliczyli kolejny starty w rywalizacji międzywojewódzkiej z kilkoma miejscami na podium.
Podobnie grupa młodzików swoim występem udowodniła, że aktualny sezon będzie równie udany jak poprzedni i przyniesie nam wiele radości i oby tyle samo medali.
Należy dodać, że liga w której rywalizujemy gromadzi na każdych zawodach kilkunastu zawodników, którzy są aktualnymi medalistami ubiegłorocznych Mistrzostw Polski z Raciborza ( nasi: Marcel Kaczmarek i Kewin Metel).Tym samym rywalizacja i pozim stoi na bardzo wysokim poziomie. Akurat cieszymy się z tego bardzo bo oczywiście zdajemy sobie sprawę, że tylko rywalizacja z najlepszymi przyniesie zamierzone efety i wysokie rezultaty.

W Starej Kamienicy wywalczyliśmy następujące lokaty:

zapasyStaraKamienica

Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR