Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów. W dniu 17 maja od godziny 10 do 12 na stadionie sportowym MOSiR odbyła się Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o „Puchar Dyrektora MOSiR”. Uroczystego otwarcia dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski oraz Krystyna Budzińska życząc wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy, miłej atmosfery oraz dużo sił i zdrówka do pokonania wszystkich konkurencji. Turniej rozegrano na kortach tenisowych MOSiR, pogoda dopisała przez praktycznie cały turniej świeciło piękne słoneczko, a jeszcze bardziej dopisali kibice, którzy fantastycznie dopingowali wszystkich uczestników spartakiady. 


spartakiadaSeniorow

W tegorocznej spartakiadzie do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów a były to: Dom Seniora w Kostrzynie nad Odrą, KS „Człowiekiem Jestem”, Środowiskowy Dom Pomocy w Kostrzynie nad Odrą (dwa zespoły), Związek Emerytów i Rencistów I, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Grupa gości z Niemiec.

Seniorzy zmagali się w sześciu konkurencjach takich jak:

Każda z konkurencji dla seniorów była odpowiednio punktowana i drużyna gromadziła punkty, które zdecydowały o kolejności na „podium”. Do punktacji nie było brane przenoszenie piłki bokiem i górą, dla uatrakcyjnienia zabawy w tej konkurencji przeprowadzono eliminacji i finały.
Tradycyjnie jak co roku rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana ale była to przede wszystkim wspaniała zabawa. Wszyscy uczestnicy z uśmiechami na twarzy podchodzili do kolejnych konkurencji zaliczając je bez najmniejszego wysiłku. Nie zmienia to faktu, że wszyscy walczyli zawzięcie o każdy celny rzut, strzał na bramkę czy pędzili do mety chcąc „urwać „ przysłowiowy, każdy ułamek sekundy.
Wszystkie drużyny uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami, których fundatorem był MOSiR dekoracji dokonali: Zygmunt Mendelski, Krystyna Budzińska, Mariusz Staniszewski i Bartłomiej Suski.

Wyniki końcowe:

Po zakończeniu turnieju wszyscy po wyczerpujących zmaganiach zasiedli do wspólnego grilla i mogli uraczyć się smacznymi kiełbaskami, zawierając kolejne znajomości i dobrze się bawiąc. Był to naprawdę udany dzień, który seniorzy spędzili zdrowo i aktywnie, w miłym towarzystwie i co najważniejsze z uśmiechami na twarzy. Seniorzy bawili się naprawdę wyśmienici, można im tylko pozazdrościć wigoru i dobrych humorów.

spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow spartakiadaSeniorow
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR