Złoto i srebro dla kostrzyńskich piłkarzy

Złoto dla Żaków UKS ”Czwórka” srebro dla Skrzatów Lecha Poznań FA Dariusza Dudki. W dniu 2 września 2017 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą odbyły się dwa turnieje piłkarskie w ramach Festiwalu Piłkarskiego „Pożegnanie Lata z Piłkarskim Laurem” „Autunno Cup” Skrzatów i Żaków o Puchar Starosty Gorzowskiego. Turnieje odbywały się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Fundacji im. Kazimierza Górskiego. 


 

Turniej PN

Powitania i prezentacji zespołów oraz gości dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski oraz prezes firmy Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński a oficjalnego otwarcia turnieju dokonał w imieniu Starosty Powiatu Gorzowskiego Małgorzaty Domagały naczelnik wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego Tadeusz Rybiński

Ponad to w uroczystym otwarciu uczestniczyli: zastępca Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą Zbigniew Biedulski, dyrektor marketingu K-SSSE Andrzej Kail, prezes UKS „Czwórka” Arkadiusz Kozieł, prezes UKS Celuloza Stanisław Grzelczak, v-ce prezes FA LP Dariusz Dudka – Sebastian Jankowski, v-ce dyrektor MOSiR Mariusz Staniszewski.


W turnieju Żaków uczestniczyło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, który w finale pokonał drużynę Błękitnych Dobiegniew.

Turniej PN
Turniej PN

Tabele turnieju po meczach eliminacyjnych:

GRUPA ‘’A’’
1.UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ 13 PKT
2.UKS TORZYM 9 PKT.
3.PERŁA CYBINKA 8 PKT.
4.STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 8 PKT.
5.CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 4 PKT.
6.FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ 0 PKT.

Mecze drużyny FA Myślibórz zweryfikowane zostały jako walkowery gdyż drużyna nie stawiła się na turniej.

 

zespół Celuloza Kostrzyn FA Myślibórz UKS Torzym UKS 4 Kostrzyn Stilon Gorzów Wlkp. Perła Cybinka pkt br. m-ce
Celuloza Kostrzyn X 3:0 1:3 0:2 1:1 1:4 4 6:10 V
FA Myślibórz 0:3 X 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:15 VI
UKS Torzym 3:1 3:0 X 1:4 1:4 3:2 9 11:11 II
UKS 4 Kostrzyn 2:0 3:0 4:1 X 4:2 2:2 13 15:5 I
Stilon 1:1 3:0 4:1 2:4 X 3:3 8 13:9 IV
Perła Cybinka 4:1 3:0 2:3 2:2 3:3 X 8 14:9 III

GRUPA ‘’B’’
1.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 15 PKT
2.PAP BOSKO SULĘCIN 12 PKT.
3.DWÓJKA MOS GUBIN 9 PKT.
4.SAP SŁUBICE 6 PKT.
5.LECH POZNAŃ FA D. DUDKI 3 PKT.
6.UKS CZWÓRKA 2010 KOSTRZYN 0 PKT.

zespół SAP Słubice Błękitni Dobiegniew UKS 4 II Kostrzyn Lech Poznań FA Bosko Sulęcin Dwójka MOS Gubin pkt br. m-ce
SAP Słubice X 0:2 6:0 3:1 2:5 0:4 6 11:12 IV
Błękitni Dobiegniew 2:0 X 4:0 8:0 2:1 2:1 15 18:2 I
UKS 4 II Kostrzyn 0:6 0:4 X 1:3 1:8 0:9 0 2:30 VI
Lech Poznań FA 1:3 0:8 3:1 X 1:8 0:5 3 5:25 V
Bosko Sulęcin 5:2 1:2 8:1 8:1 X 2:0 12 24:6 II
Dwójka MOS Gubin 4:0 1:2 9:0 5:0 0:2 X 9 19:4 III

W mecze półfinałowe:

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - PAP Bosko Sulęcin - 2-1

Błękitni Dobiegniew - UKS Torzym - 2 - 0

Finały:

Mecz o I miejsce

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - Błękitni Dobiegniew - 2:0

Mecz o III miejsce

Bosko Sulęcin - UKS Torzyn - 3:1


 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

  1. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  2. BŁĘKITNI DOBIEGNIEW
  3. PAP BOSKO SULĘCIN
  4. UKS TORZYM
  5. UKS PERŁA CYBINKA
  6. DWÓJKA MOS GUBIN
  7. STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  8. SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  9. CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  10. LECH POZNAŃ FA DARIUSZA.DUDKI
  11. UKS CZWÓRKA 2010 KOSTRZYN NAD ODRĄ
  12. FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ

Wyróżnienia indywidualne turnieju:


Zespół Celuloza SAP Słubice FA Myślibórz Steinpol Ilanka UKS 4 Kostrzyn Lech Poznań FA Stilon Gorzów Bosko Sulęcin pkt br. m-ce
Celuloza Kostrzyn X 0:3 0:0 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:21 VII-VIII
SAP Słubice 3:0 X 3:0 2:4 0:2 1:4 1:7 2:1 9 12:18 V
FA Myślibórz 0:0 0:3 X 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:21 VII-VIII
Steinpol Ilanka 3:0 4:2 3:0 X 3:2 0:2 0:2 3:2 15 16:10 III
UKS 4 Kostrzyn 3:0 2:0 3:0 2:3 X 0:6 0:8 3:1 12 13:18 IV
Lech Poznań FA 3:0 4:1 3:0 2:0 6:0 X 2:7 3:1 18 23:29 II
Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 7:1 3:0 2:0 8:0 7:2 X 3:2 21 33:5 I
Bosko Sulęcin 3:0 1:2 3:0 2:3 1:3 1:3 2:3 X 6 13:14 VI

 

Klasyfikacja końcowa turnieju Skrzatów:

  1. STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  2. LECH POZNAŃ FA D. DUDKI
  3. STEINPOL ILANKA RZEPIN
  4. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  5. SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
  6. PAP BOSKO SULĘCIN

Na turniej nie dojechały awizowana wcześniej ekipy FA Myślibórz i Celulozy Kostrzyn nad Odrą.

Wyróżnienia indywidualne turnieju:

 

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR