Woodstockowy turniej piłkarski „Wykopmy rasizm ze stadionów”.

Woodstockowy turniej piłkarski „Wykopmy rasizm ze stadionów”. Podczas 23. Przystanku Woodstock Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" organizuje turniej piłkarski pod hasłem „Wykopmy Rasizm ze Stadionów” czyli Antyrasistowskie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej. Partnerem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą. Do udziału w turnieju piłkarskim pod hasłem „Wykopmy Rasizm ze Stadionów” zapraszamy zawodników, kibiców i wszystkich Woodstockowiczów! Mistrzostwa odbywać się będą na polu festiwalowym (w okolicach Dużej Sceny) od 3 do 4 sierpnia 2017 roku (w godz. od 11:00 do 14:30). Wezmą w nich udział drużyny 5-osobowe (4 zawodników + bramkarz, a drużyny z rezerwowymi mogą liczyć max. 8 osób). Celem turnieju jest upowszechnianie wśród kibiców postaw antyrasistowskich i promocja tolerancji na arenach sportowych w całej Polsce! Ważna jest dla nas przede wszystkim dobra atmosfera fair play, a nie rywalizacja! 


 

Organizator turnieju: Stowarzyszenie "Nigdy więcej".
Partner: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą.


 

Jak zgłosić drużynę?

Tylko osobiście, w środę (2 sierpnia) w godzinach 19:00 - 20:00 na stoisku Stowarzyszenia "Nigdy więcej" (na terenie organizacji pozarządowych na wzgórzu ASP). Drużynę może zgłosić jedna osoba (Przedstawiciel).
Zgłaszając się podajcie: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz pozostałych zawodników, numer telefonu kontaktowego (pod którym będzie dostępny kapitan przed i w trakcie Turnieju), adres e-mail i kolor koszulek, w których będziecie grać.

Liczba drużyn jest ograniczona (16) więc kto pierwszy, ten lepszy! Wielki Finał Turnieju odbędzie się w piątek (4 sierpnia) o godzinie 14.00.

 

Śledźcie uważnie profil na Facebooku: www.facebook.com/respect.diversity.


 

WAŻNE! Prosimy pamiętajcie o zabraniu ze sobą sportowego obuwia. Konieczne są także jednolite koszulki. Do udziału w Turnieju zapraszamy także dziewczyny.

Jeżeli nie masz drużyny, a chciałbyś pomóc w organizacji turnieju (sędziując, robiąc zdjęcia, wytyczając boisko, rozdając antyrasistowskie materiały informacyjne itp.), napisz maila na: qulturkapila@gmail.com. Każda pomoc mile widziana!

 

Regulamin Turniejuczytaj więcej

Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR