Filius Metal po raz 4 z Pucharem Burmistrza - Wyniki

Filius Nice po raz czwarty z rzędu zgarnia Puchar Burmistrza. W dniu 4 marca z udziałem blisko 80 zawodników reprezentujących 7 drużyn zakończyły się 36. Mistrzostwa Kostrzyna nad Odrą w halowej piłce nożnej drużyn 5-osobowych o „Puchar Burmistrza”. Pierwsze miejsce po raz czwarty z rzędu wywalczył zespół Filius Nice. Łącznie odbyły się 42 spotkania w dwóch rundach (pierwsza runda odbyła się 25 lutego), łącznie strzelono 204 bramki(średnio 4,8 w meczu), w pierwszej padło 96 goli a w drugiej 108. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Polchar, Filius Metal, Osiedle Leśne, Raven, Rypard, Arctic Paper, Decora.


Turniej PN
Turniej PN

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i przysporzyły kibicom wielu wrażeń, nie brakowało szybkich akcji, dramatycznych zwrotów sytuacji czy efektownych goli i parad bramkarskich. Od samego początku zdecydowanie najlepiej prezentowały się zespoły Ravenu, Filius Metal oraz grający po raz pierwszy w naszym turnieju zespół Rypard.
Po pierwszej rundzie na prowadzeniu był zespół Ravenu z dorobkiem 15 pkt, zaraz a nim Filius Metal z 13 pkt a na trzecim Rypard – 10 pkt. Tak więc runda finałowa zapowiadała się naprawdę ciekawie, ale nikt nie przypuszczał że aż tak. Od samego początku praktycznie „łeb w łeb” szły zespoły Ravenu i Filius Metal, które miały na swoim koncie po 4 zwycięstwa i po 1 remisie tak więc na ostateczny wynik turnieju trzeba było czekać aż do bezpośredniego pojedynku pomiędzy tymi zespołami a był to przedostatni mecz więc do ostatnich minut nie było wiadomo kto zwycięży.

Turniej PN

Hitem drugiego dnia można śmiało określić mecz pomiędzy liderem zespołem Ravenu a zespołem Decory, który zajmował ostatnie miejsce w tabeli i nie wygrał żadnego meczu ale to co pokazał w pojedynku z Ravenem naprawdę rozgrzało całą salę. W pierwszej połowie bramkarz Decory wyczyniał cuda w bramce broniąc wszystkie strzały i wprawiając w nie małą konsternację przeciwnika. Jeszcze większą niespodzianką było objęcie prowadzenia przez Decore, która ostatecznie uległa liderowi 2:1.
Na bardzo wysokim poziomie stały także pojedynki pomiędzy Ravenem a Rypardem był to najlepszy mecz turnieju i oczywiście oczekiwany przez wszystkich wielki finał, w którym nieznacznie lepszy okazał się zespół Filiusa pokonują Raven 1:0 i zdobywając po raz czwarty z rzędu Puchar Burmistrza.

Turniej PN

Każda z drużyn biorących udział w mistrzostwach została nagrodzona pucharem oraz dyplomem, zawodnicy 3 najlepszych drużyn zostali dodatkowo udekorowani pamiątkowymi medalami, pamiątkowe statuetki wręczono także najlepszym zawodnikom z poszczególnych drużyn. Wręczenia pucharów, dyplomów oraz pamiątkowych statuetek dokonali zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski, dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski oraz radny Rady Miasta Piotr Dziekan.
Dyrekcja MOSiR Kostrzyn składa podziękowania sędziom z WS OZPN w Gorzowie Wlkp. za wzorowe prowadzenie wszystkich spotkań.
Ponadto pamiątkowymi statuetkami wyróżniono zawodników w następujących kategoriach:

Najlepsi zawodnicy w zespołach:

 

 Wyniki sobota(25 luty) 

Zespół Filius Metal Rypard Polchar Decora Raven Arctic Paper Os. leśne PKT Bramki M-ce
Filius Metal X 1:1   2:1 7:0  1:5  3:0  1:0  13   15:7  II
Rypard  1:1  X 4:2   4:0 3:1  1:4  1:2  10  14:10   III
Polchar 1:2  2:4  X 3:3   1:5 2:1  3:0  12:15 
Decora 0:7  0:4  3:3  X 3:6  0:4   0:1 6:25  VII 
Raven 5:1  1:3 5:1  6:3  X 4:1  8:0   15  29:9  I
Arctic Paper 0:3   4:1 1:2  4:0  1:4  X 4:3   14:13 IV 
Os. Leśne 0:1  2:1  0:3   1:0 0:8  3:4  X  6 6:17  VI 

Filius Metal - Polchar - 2:1(Łukasz Urman(2) - Piotr Łakomiak)

Os. Leśne - Rypard - 2:1(Daniel Siroń, Maciej Konieczynski - Sebastian Serafin)

Os. Leśne - Decora - 1:0(Daniel Kusyk)

Decora - Rypard - 0:4(Rafał Józefczyn, Mateusz Głowicki, Daniel Serafin(2))

Polchar - Arctic Paper - 2:1(Łukasz Guzowski, Filip Rudź - Jakub Barth)

Os. Leśne - Filiusz Metal - 0:1 (Łukasz Urman)

Raven - Rypard - 1:3 (Piotr Witkowski - Igor Dudzik, Daniel Serafin, Sebastian Serafin)

Filius Metal - Decora - 7:0 (Marek Gruszka(3), Dawid Młynarski(2), Łukasz Urman, Marek Koczorowski)

Os. Leśne - Polchar - 0:3 (Łukasz Guzowski(3))

Raven - Decora - 6:3 (Piotr Witkowski(5), Valerii Popruha - Mateusz Banda(2), Dawid Lewandowski)

Arctic Paper - Os. Leśne - 4:3 (Dawid Papiernik, Alan Filipczyk, Jakub Barth(2) - Daniel Siroń(2), Maciej Konieczyński) 

Polchar - Rypard - 2:4 (Łukasz Guzowski(2) - Mateusz Flaszyński(2), Igor Dudzik(2)) 

Filius Metal - Arctic Paper - 3:0(Robert Budzałek, Marek Gruszka, Łukasz Urman)

Raven - Polchar - 5:1 (Piotr Witkowski(4), Kamil Kuzioł - Łukasz Guzowski)

Polchar - Decora - 3:3 (Łukasz Guzowski(3) - Mateusz Banda, Dawid Lewandowski, Paweł Kuśmierczyk)

Raven - Arctic Paper - 4:1 (Piotr Witkowski(2), Kamil Kuzio, Valerii Popruha - Jakub Barth)

Filius Metal - Rypard - 1:1 (Marek Gruszka - Igor Dudzik)

Raven - Os. Leśne - 8:0 (Piotr Witkowski(6), Valerii Popruha, Radosław Kuzio)

Decora - Arctic Paper - 0:4 (Alan Filipczyk, Dawid Papiernik(2), Jakub Barth)

Filius Metal - Raven - 1:5 (Roman Dydych(2), Valerii Popruha, Piotr Witkowski(2) - Marek Koczorowski)

Arctic Paper - Rypard - 4:1(Alan Filipczyk, Szymon Barth, Jakub Barth(2) - Emil Wojdyła)

 

Wyniki sobota(04 marca)

 

Zespół Filius Metal Rypard Polchar Decora Raven Arctic Paper Os. leśne PKT Bramki M-ce

pkt

całość

M-ce

końcowa

Filius Metal X 6:1   5:2 8:0   1:1 1:1  7:0  16  28:4    29  I
Rypard  1:6  X 3:0  5:0   1:1 1:1   10:0 11  21:8    21  III 
Polchar 2:5  0:3  X 8:0  0:3  3:0   4:2 17:13    16 
Decora  0:8 0:5  0:8  X 1:2   2:4 1:8  4:35    VII 
Raven 1:1   1:1  3:0  2:1 X 4:1   5:2 13  15:6    28  II 
Arctic Paper 1:1  1:1   0:3  4:2 1:4  X 3:1  10:12    17  IV 
Os. Leśne  0:7  0:10 2:4  8:1   2:5 1:3  X 13:30    VI 

Os. Leśne - Decora - 8-1 (Daniel Siroń(4), Igor Raczkowski(4) - Marcin Walas)

Filius Metal - Polchar - 5:2(Marek Gruszka, Łukasz Urman(2), Robert Budzałek(2) - Łukasz Guzowski(2))

Rypard - Decora - 5:0 (Mateusz Flaszyński(2), Igor Dudzik(2), Daniel Serafin)

Filius Metal - Os. Leśne - 7:0 (Robert Budzałek(3), Łukasz Urman(2), Krzysztof Grala, Marek Gruszka)

Polchar - Arctic Paper - 3:0 (walkower)

Raven - Rypard - 1:1(Piotr Witkowski - Sebastian Serafin)

Filius Metal - Decora - 8:0 (Robert Budzałek(3), Łukasz Urman, Marek Gruszka(2), samobój(2))

Polchar - Os. Leśne - 4:2 (Łukasz Guzowski(2), Piotr Piasecki(2) - Igor Raczkowski(2))

Raven - Decora - 2:1 (Roman Dydych(2) - Mateusz Banda)

Arctic Paper - Os. Leśne - 3:1 (Dawid Papiernik, Szymon Barth, Jakub Barth - Igor Raczkowski)

Polchar - Rypard - 0:3 (Mateusz Flaszyński(2), Sebastian Flaszyński)

Arctic Paper - Filius Metal - 1:1 (Robert Budzałek - Jakub Barth)

Raven - Os. Leśne - 5:2 (Roman Dydych(2), Piotr Witkowski, Valerii Popruha, Paweł Rupniak - Igor Raczkowski(2))

Polchar - Decora - 8:0 (Łukasz Guzowski(4), Marcin Cacaj(3), Piotr Łakomiak)

Raven - Arctic Paper - 4:1 (Kamil Kuzio, Radosław Kuzio, Valerii Popruha, Roman Dydych - Dawid Papiernik)

Rypard - Filius Metal - 1:6 (Sebastian Serafin - Robert Budzałek(3), Marek Gruszka(2), Paweł Czarnecki)

Raven - Polchar - 3:0 (Piotr Witkowski(2), Kamil Kuzio)

Rypard - Os. Leśne - 10:0 (Mateusz Flaszyński(4), Serafin Daniel, Mateusz Głowicki, Sebastian Serafin(3), samobój)

Arctic Paper - Decora - 4:2 (Rafał Wnuk, Szymon Barth(2), Jakub Barth - Mateusz Banda, Marcin Walas)

Raven - Filius Metal - 0:1 (Paweł Czarnecki)

Rypard - Arctic Paper - 1:1 (Daniel Serafin - Dawid Papiernik)


 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Filius Metal 
  2. Raven
  3. Rypard 
  4. Polchar 
  5. Arctic Paper
  6. Os. Leśne 
  7. Decora 

Galeria zespoły:
Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Galeria pierwszy dzień

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

Galeria drugi dzień

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN

 (Jeżeli pojawił się błąd w nazwisku(czasmi trudno doczytać z listy) to proszę o info na sport@naszkostrzyn.pl )

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR