4:7 po walce

IKAA MOSiR TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą zmierzyła się dzisiaj z GI Małolepszym Futsal Leszno. Po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 3:1 i chyba nik nie podejrzewał tego, co stało się w drugiej odsłonie. Po niesamowicie zaciętej godzinie walki to gościom udało się wygrać 4:7. Przegrywamy, ale po pięknej, sportowej walce!. Naszym rywalom już dzisiaj gratulujemy awansu do pierwszej ligi.

Mecz w całości dostępny jest pod tym adresem:

Turniej PN

IKAA MOSiR TS „Celuloza” Kostrzyn nad Odrą wystąpiła w składzie: Piotr Siembida, Artur Korman, Sebastian Jankowski, Marcin Buliczak, Valerii Popruha, Dominik Siwiński, Dawid Olszewski, Marcin Wasilewski, Michał Rajkiewicz, Piotr Majerczyk:  trener Michał Mendelski, kierownik drużyny Władysław Kędzior, trener bramkarzy Marek Wilczek.

9’ – Sebastian Jankowski - 1:0
12’ –Sebastian Jankowski - 2:0
17’ – Damian Drewnowski - 2:1
22’ – Sebastian Jankowski – 3:1
25’ - Łukasz Pieczyński – 3:2
26’ – Łukasz Pieczyński – 3:3
29’ –Jakub Przymus – 3:4
32’ – Filip Walczak – 3:5
33’ – Piotr Majerczyk – 4:5
38’ - Przemysław Czajka - 4:6
39’ - Hubert Olszak- 4:7

Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN Turniej PN