Drugi tydzień Akcji Zima w MOSiR

Drugi tydzień „Akcji Zima 2017” w MOSiR zakończony, także ten tydzień obfitował w wiele ciekawych imprez sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych przez MOSiR przy współpracy z kostrzyńskimi stowarzyszeniami sportowymi takimi jak UKS „Warta”, UKS „Nukleon”, UKS „Jedynka”, SKF Olimp. Miedzy 6 a 10 lutego odbyły się dwa rzuty Grand Prix tenisa stołowego(poniedziałek i piątek), turniej piłki ręcznej chłopców(wtorek), wyjazd na basen do Gorzowa Wlkp.(środa) oraz turniej zapaśniczy chłopców(czwartek). Łącznie w drugim tygodniu ferii udział w zorganizowanych imprezach wzięło około 140 dzieci.


Jak już wspomniano w poniedziałek odbył się pierwszy z dwóch rzutów Grand Prix w tenisie stołowym do którego przystąpiło po 18 uczestników w każdym z rzutów. Drugi podsumowujący zmagania odbył się w piątek.

AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima

We wtorek na hali sportowej Zespołu Szkół odbył się turniej piłki ręcznej chłopców w którym udział wzięły dwa zespoły: Bartków i Wiktorów, nieznacznie lepsi okazali się Wojtkowie, którzy po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyli 35:30.

AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima

W środę już tradycyjnie na basen Słowianka do Gorzowa Wlkp. wybrała się blisko 50 osobowa grupa dzieci i młodzieży.


Przedostatni dzień ferii (czwartek) to już tradycyjnie dzień zapaśniczy. Tym razem na hali sportowej MOSiR zebrało się blisko 40 młodych adeptów sportu zapaśniczego, którzy stanęli do rywalizacji na macie. Nie były to typowe walki zapaśnicze tylko „mocowanie na macie” bez rzutów. Mimo to walki wzbudziły wiele emocji wśród licznie zebranych kibiców w tym Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą Andrzeja Kunta.

AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima AkcjaZima

Imprezy zorganizowano przy współpracy z kostrzyńskimi stowarzyszeniami sportowymi takimi jak UKS „Warta”, UKS „Nukleon”, UKS „Jedynka”, SKF Olimp i tu MOSiR składa podziękowania nauczycielom oraz trenerom za udzieloną pomoc organizacyjną: w szczególności Panu Henrykowi Bąkowi oraz Panu Markowi Zatylnemu oraz Krzysztofowi Trzcińskiemu.

Dla wszystkich uczestników przygotowano słodkie upominki w postaci: czekolady, owoców, napoi a dla najlepszych zarówno w konkurencjach zespołowych jak i indywidualnych pamiątkowe statuetki oraz medale.

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR