Złoty weekend zapaśników

Złoty weekend zapaśników - W sobotę 17 września nasi zapaśnicy startowali na dwóch międzynarodowych turniejach. Jeden odbył się Poznaniu, na którym wystartowało 8 zawodników, a drugi w Kędzierzynie Koźlu, gdzie reprezentowało nas 3 zawodników. W Poznaniu stawiły się kluby rywalizujące w międzywojewódzkiej regionalnej lidze młodzików oraz silne ekipy z Gdańska, Grajewa, Litwy, Łotwy i Chorwacji. Natomiast do Kędzierzyna Koźle przyjechały zaproszone kluby z kliku województw i ekipa czeska. 


Zapasy

Tak więc nasi chłopcy mieli znakomitą okazję zmierzyć się nie tylko ze swoimi rodakami, ale także z zapaśnikami innych państw. Bardzo cieszy nas fakt, że przy tak mocnej obsadzie każdy nasz zawodnik stoczył kilka zaciętych pojedynków z bardzo dobrymi rywalami. Oczywiście nie wszystkim udało się przedostać do strefy medalowej, ale każdy zaliczył dobry występ. W gronie niepokonanych złotych medalistów znaleźli się: Filip Iwaszko 29 kg, Mateusz Borysewicz 42 kg, Kevin Metel 45 kg, Kacper Miklaszewski 48 kg, Filip Rychterski 59 kg oraz Kacper Kopyra 100 kg. Brązowe medale zdobyli: Karol Gorajski 66 kg i Tomasz Lewandowski 85 kg. Na piątych pozycjach uplasowali się: Marcel Kaczmarek 53 kg, Sylwek Borkowski i Adrian Jaworski obydwaj 66 kg.
Rozwój naszego klubu i wysokie osiągnięcia sportowe nie byłyby możliwe, gdyby nie środki finansowe otrzymane od Burmistrza Miasta Dr Andrzeja Kunta oraz naszego sponsora Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Dziękujemy !!!

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR