Tenisowe sukcesy Dominiki Podhajeckiej

W dniach 2-3 kwietnia 2016 r. POZ BRUK Sobota był organizatorem Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Skrzatek (do lat 12). W zawodach rozgrywanych na jednym z najpiękniejszych obiektów tenisowych w Polsce, na twardej nawierzchni w hali rewelacyjnie spisała się Dominika Podhajecka (GKT Smecz Górzyca). Podopieczna trenera Daniela Podhajeckiego w grze pojedynczej wywalczyła w mocno obsadzonych zawodach srebrny medal, ustępując dopiero w finale 2:6 i 4:6 Olimpii Janeckiej (GKT Nafta Zielona Góra).


Turniej Tenisa

W ćwierćfinale Dominatorka pewnie ograła 6:1 i 6:1 Karolinę Rajca  (AT Masters Łódź), a w półfinale pewnie pokonała 6:2 i 6:3 jedną z faworytek zawodów Tatianę Burdzińską (AT Angelique Kerber Puszczykowo). Co więcej Dominika w pierwszym secie prowadziła już nawet 4:0, a w drugim 5:0 ze starszą 2,5 roku przedstawicielką jednej z najbardziej renomowanych akademii tenisowych w Polsce. W grze podwójnej Dominika Podhajecka grając w parze z Olimpią Janecką wygrały turniej, pokonując w półfinale 4:6, 7:6(2) i 11:9 Amelię Ciesielczyk (UKS RP SPORT Olsztyn) i Hannę Piotrowską (TKS KROS Tarnowo Podgórne) oraz w finale 4:6, 6:1 i 10:8 Tatianę Burdzińską (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i  Helenę Dąbrowską  (PKT Pabianice).

Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa Turniej Tenisa
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR