futsal - trasmisja LIVE!

futsalW drugiej kolejce Drugiej Ligii Futsalu drużyna IKAA MOSiR TS Celuloza Kostrzyn nad Odrą jedzie do Konina, aby tam walczyć o kolejne zwycięstwo. Transmisja na żywo z tego spotkania prowadzona będzie poprzez YouTube. Link do transmisji pojawi sięna naszym portalu (www.lm.pl), na naszym facebooku (https://www.facebook.com/portalLM) oraz na Twitterze (twitter.com/b_skonieczny) chwilę przed startem spotkania. Poniżej artykuł z serwisu lm.pl, który pokazuje, że będzie to mecz "na szczycie".


 

IKAA MOSiR Kostrzyn nad Odą będzie w najbliższy piątek rywalem KKF Automobile Torino Konin w drugiej kolejce II ligi futsalu.

Piątkowy mecz będzie starciem na szczycie, bowiem oba zespoły wysoko wygrały swoje pierwsze spotkania w tym sezonie i po pierwszej kolejce zajmują dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji. Liderem jest zespół z Kostrzyna nad Odrą - IKAA MOSiR wygrał bowiem 9:1 z Perfectą Złotów i dzięki większej liczbie strzelonych bramek wyprzedza w tym momencie koninian.

Trzy bramki w tamtym meczu strzelił dla IKAA MOSiR Piotr Siembida. Po dwa gole dołożyli Dawid Olszewski i Sebastian Jankowski, a po jednym - Valerii Popruha oraz Artur Korman. 

IKAA MOSiR to nowy zespół w II lidze futsalu, ale Kostrzyn nad Odrą miał już w poprzednich latach swoich reprezentantów w tej lidze. Przez trzy ostatnie sezony w rozgrywkach wojewódzkich występowało TS Celuloza. Za każdym razem zawodnicy z Kostrzyna nad Odrą plasowali się wysoko w końcowej tabeli rozgrywek. W ostatnim sezonie TS Celuloza wywalczyło trzecie miejsce. 

KKF Automobile Torino Konin czeka więc trudne starcie. Łatwej przeprawy koninianie mieli nie mieć również w pierwszej kolejce, a mimo tego wygrali 8:0 z M40.pl Poznań. W piątek drużyna Arkadiusza Hofmana zadebiutuje na własnym terenie. Zwycięstwo może dać koninianom nawet pierwszą pozycję w klasyfikacji po drugiej kolejce.

W piątek rozegrane zostaną jeszcze dwa inne spotkania w II lidze. O godz. 12.00 M40.pl Poznań podejmie Red Dragons II Pniewy, a o godz. 16.00 Mundial Żary zagra z GI Malepszy Futsal Leszno. Starcie City Zen Poznań z UKS Orlik Mosina przełożone zostało na inny termin.

Mecz KKF Automobile Torino Konin z IKAA MOSiR Kostrzyn nad Odrą rozpocznie się 11 listopada o godz. 15.00 w hali Rondo w Koninie. Wejście na mecz jest bezpłatne. Ponadto spotkanie transmitowane będzie w portalu LM.pl.

Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR