Torneo Lubuskie Cup”

Grają o puchary Prezesa K-S SSE oraz Burmistrza Kostrzyna nad Odrą. Turniej piłkarski chłopców „Torneo Lubuskie Cup”. W dniu 28 sierpnia 2016 r. w Kostrzynie nad Odrą od godziny 10.00 do godziny 17.00 na stadionie sportowym MOSiR przy ulicy Niepodległości 11 z udziałem blisko 200 chłopców rocznika 2006 – 2007 reprezentujących 16 drużyn z województwa lubuskiego rozegrany zostanie turniej piłki nożnej „Torneo Lubuskie Cup” o „Puchar Prezesa Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej” Krzysztofa Kielca oraz o „Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą” Andrzeja Kunta.


Celem turnieju jest promocja piłki nożnej oraz propagowanie czynnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży oraz wymiana sportowa i tradycji. Zespoły rozlosowane zostały do czterech grup eliminacyjnych i grać będą w grupach systemem „każdy z każdym” o czasie gry 1 x 12 minut. Mistrzowie grup walczyć będą o miejsca I – IV, wicemistrzowie grup o miejsca V – VIII, trzecie zespoły w grupach o miejsca IX – XII, zaś ekip z czwartych miejsc o XIII – XVI miejsce w turnieju.
W poszczególnych grupach grają zespoły:

Uczestniczące w turnieju zespoły otrzymają puchary. Nagrody zespołowe w postaci sprzętu sportowego otrzymają zespoły za zajęcie I – VIII miejsca, medalami nagrodzeni zostaną zawodnicy za zajęcie I – III miejsca. Dla najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca przewidziane są statuetki oraz nagrody indywidualne.
Program turnieju – 28.08.2016 r.:
do godz. 9.15 – przyjazd ekip sportowych
godz. 9.30 – 9.50 – odprawa techniczna
godz. 10.00 – 10.20 – otwarcie turnieju
godz. 10.30 – 12.00 – mecze eliminacyjne w grupach
godz. 12.00 – 12.30 – posiłek dla zawodników
godz. 12.30 – 14.00 – mecze finałowe w grupach
godz. 14.00 – 14.30 – zakończenie turnieju, wręczenie nagród
godz. 14.30 – 15.15 – grill
godz. 15.30 – wyjazd ekip sportowych.
Organizatorami turnieju są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą – dyrektorem turnieju jest Zygmunt Mendelski, zaś kierownikami grup: Mariusz Staniszewski (gr. A i B) oraz Antoni Żołna
(gr. C i D), oraz Colloseum Marketing Sport w Rzepinie.
Patronat nad turniejem objęli: Miasto Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp. oraz „Fundacja Kazimierza Górskiego”.
Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziców dzieci reprezentujących ekipy sportowe oraz sympatyków dziecięcej piłki nożnej do śledzenia przebiegu tego bardzo ciekawie zapowiadającego się turnieju. Zapraszamy.

Zygmunt Mendelski
dyrektor MOSiR

Turniej PN
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR