Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

W dniu 7 czerwca od godziny 10 do 12 na stadionie sportowym MOSiR odbyła się Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o „Puchar Dyrektora MOSiR”, Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski, życząc wszystkim przede wszystkim dobrej zabawy, miłej atmosfery oraz dużo sił i zdrówka do pokonania wszystkich konkurencji. Turniej rozegrano na kortach tenisowych MOSiR, pogoda dopisała przez praktycznie cały turniej świeciło piękne słoneczko, a jeszcze bardziej dopisali kibice, którzy fantastycznie dopingowali wszystkich uczestników spartakiady.


spartakiada Seniorow
spartakiada Seniorow

W tegorocznej spartakiadzie do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów a były to: Dom Seniora w Kostrzynie nad Odrą, KS „Człowiekiem Jestem”, Środowiskowy Dom Pomocy w Kostrzynie nad Odrą, Związek Emerytów i Rencistów I, Związek Emerytów i Rencistów II, Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Seniorzy zmagali się w sześciu konkurencjach takich jak:

Każda z konkurencji dla seniorów była odpowiednio punktowana i drużyna gromadziła punkty, które zdecydowały o kolejności na „podium”.

Była to przede wszystkim wspaniała zabawa ale jak to bywa w rywalizacji trzeba było wyłonić także zwycięzców a walka była naprawdę wyrównana. Wszystkie drużyny uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami, których fundatorem był MOSiR dekoracji dokonał Zygmunt Mendelski.

Wyniki końcowe:

Związek Emerytów i Rencistów I – ( 26 pkt)

Środowiskowy Dom Pomocy w Kostrzynie nad Odrą (25 pkt),

Związek Emerytów i Rencistów II – (23 pkt),

KS „Człowiekiem Jestem” (23 pkt),

Uniwersytet Trzeciego Wieku ( 22 pkt),

Dom Seniora w Kostrzynie nad Odrą (8 pkt)

Jak widać po wynikach rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, jeszcze przed ostatnią konkurencją zdecydowanie na czele był zespół Środowiskowego Domu Pomocy a na drugim miejscu plasował się UTW jednak rzuty hula hopem do celu zrobiły duże przetasowania w punktacji.

Po zakończeniu turnieju wszyscy po wyczerpujących zmaganiach zasiedli do wspólnego grilla i mogli uraczyć się smacznymi kiełbaskami, zawierając kolejne znajomości i dobrze się bawiąc. Był to naprawdę udany dzień, który seniorzy spędzili zdrowo i aktywnie, w miłym towarzystwie i co najważniejsze z uśmiechami na twarzy pokonywali wszystkie konkurencje bez większych problemów.

Od strony organizacyjnej za przeprowadzenie imprezy odpowiadali: Antoni Żołna, Mariusz Staniszewski oraz Wioleta Dybcio a kiełbaski grillował Roman Bućkowski.

spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec spartakiadaSeniorowCzerwiec
Tworzenie stron WWW © - M.Staniszewski & MOSiR